Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
859
- Dzisiaj
-
858
-
BerT zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
BerT zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
BerT zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
BerT zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Evolution zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Evolution zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Evolution odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
857 -
Evolution zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Evolution zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
- Wczoraj
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
856 -
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
855 -
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
854
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
853 -
852
-
851
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
850 -
849
-
848
- Ostatni tydzień
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
847 -
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
846 -
Bardzo fajny pomysł, szczególnie jak w danym okresie człowiek ma mniej czasu na grę to przynajmniej nie będzie ubogo wyglądało jak to ma miejsce po resecie 😎
-
845
-
Zostałeś odbanowany! Możesz wracać do gry.
-
~KropeK [#w] obserwuje zawartość UN BAN KROPEK
-
Nick: KropeK Serwer: [4FUN] CS-LUZownia.pl [OZYWI Steam ID / SID: STEAM_0:0:7365415 Powód bana: nie wiem Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=1080 Uzasadnienie: koobek. admin dal mi bana ale nie wiem , dawno nie grałem w cs 1.6 i wszedlem na server po grałem z 10min i ban tu sa SS https://megawrzuta.pl/daphxn98
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
844 -
843
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Evolution odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
842 -
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
841 -
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
840 -
nie no ogólnie pomysł spoko, z tymi 0 to nie wiem ale zawsze mozna stworzyć nowe rangi z 2-3 też spoko by było
-
Myślę że niektórych graczy mogloby to zniechęcić