Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Wczoraj
  3. Bardzo fajny pomysł, szczególnie jak w danym okresie człowiek ma mniej czasu na grę to przynajmniej nie będzie ubogo wyglądało jak to ma miejsce po resecie 😎
  4. Zostałeś odbanowany! Możesz wracać do gry.
  5. Nick: KropeK Serwer: [4FUN] CS-LUZownia.pl [OZYWI Steam ID / SID: STEAM_0:0:7365415 Powód bana: nie wiem Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=1080 Uzasadnienie: koobek. admin dal mi bana ale nie wiem , dawno nie grałem w cs 1.6 i wszedlem na server po grałem z 10min i ban tu sa SS https://megawrzuta.pl/daphxn98
  6. Ostatni tydzień
  7. nie no ogólnie pomysł spoko, z tymi 0 to nie wiem ale zawsze mozna stworzyć nowe rangi z 2-3 też spoko by było
  8. Myślę że niektórych graczy mogloby to zniechęcić
  9. No dobra może przesadziłem z dwoma. Jedno by starczyło 😅 w ciągu roku to i tak do zamknięcia na marszałka 😆
  10. Lepiej nie dodawać zer 🙂 Na rangę rekruta jest obecnie 300 fragów a po dodaniu dwóch zer było by 30000 😁
  11. Jestem za, można zrobić reset raz na rok i dodać po prostu dwa zera do liczby potrzebnych fragów dla wbicia rangi.
  12. Jestem za, Marszałek Polski mi pasuje Pozdrawiam !
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.