Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Zostałeś odbanowany! Możesz wracać do gry.
  3. Nick: KropeK Serwer: [4FUN] CS-LUZownia.pl [OZYWI Steam ID / SID: STEAM_0:0:7365415 Powód bana: nie wiem Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=1080 Uzasadnienie: koobek. admin dal mi bana ale nie wiem , dawno nie grałem w cs 1.6 i wszedlem na server po grałem z 10min i ban tu sa SS https://megawrzuta.pl/daphxn98
  4. Dzisiaj
  5. Wczoraj
  6. nie no ogólnie pomysł spoko, z tymi 0 to nie wiem ale zawsze mozna stworzyć nowe rangi z 2-3 też spoko by było
  7. Myślę że niektórych graczy mogloby to zniechęcić
  8. No dobra może przesadziłem z dwoma. Jedno by starczyło 😅 w ciągu roku to i tak do zamknięcia na marszałka 😆
  9. Lepiej nie dodawać zer 🙂 Na rangę rekruta jest obecnie 300 fragów a po dodaniu dwóch zer było by 30000 😁
  10. Jestem za, można zrobić reset raz na rok i dodać po prostu dwa zera do liczby potrzebnych fragów dla wbicia rangi.
  11. Ostatni tydzień
  12. Jestem za, Marszałek Polski mi pasuje Pozdrawiam !
  13. Witam wszystkich LUZaków na forum 🙂 Nick: LoOke Opis propozycji: Propozycja zmiany którą składam dotyczy rang przyznawanych na serwerze za zdobywanie fragów. Chodzi o to że rangi mogłyby być nieresetowane ( lub np. raz na rok 😁 ) bo wydaje mi się że restart co miesiąc to zbyt często, a wiadomo trochę tych rang i zabójstw do uzbierania jest więc myślę że gracze czuli by się bardziej zmotywowani do grania i ich zdobywania 🙂 Patrząc na ilość killi też cieszy się mordka i po prostu jest to zawsze jakiś prestiż. Śmiało się wypowiadajcie i zobaczymy co z tego będzie 👍 Pozdro 👊 Materiały poglądowe (screen, filmik, link): nie bardzo jest tutaj coś dodać 😉
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.