Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Admina


Am3ba To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: -=JaD3 Po Amb!CJ!=-
DATA: 13.04.19
MAPA: css_kabul2
NICK ZGŁOSZONEGO:HTH - Pigula 
IP/SID ZGŁOSZONEGO: 
OPIS SYTUACJI: grana jest mapa css_kabul2 wszystko jest okej nie ma jakiegoś specjalnego spadku graczy normalny jak na tą godzinę, wchodzi admin mija chwila(30sek może) i nagle robi vote zmiany mapy; prawdopodobnie dla tego że jemu się nie podobała ale nie chcę w to wnikać 
DOWODY/ŚWIADKOWIE:Świadek Bandit i wielu innych ale się pewnie nie zgłoszą więc ich nie podaje a dowód 

https://www29.zippyshare.com/v/S88k7R7J/file.html
 

P.s.  Sądzę że zostaną wyciągnięte wnioski z tego zdarzenia gdyż nie żądam jakiejś surowej kary dla danego admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpusciles widze ; ) . Po pierwsze zwolaj tych ludzi co grali nie liczac Bandita ;x  i zapytaj ich czy bylo pytanie o zmiane mapy? bylo TAK . Pozniej zapytalem jakie mapy dac do vote i ludzie pisali na u@ . Tyle mam do powiedzenia w temacie. Dostalem amx zmieniania map ze wzgledu na to ze czesto gram w nocy , nad ranem (zawsze) :D i napewno nie jest naduzywany . Pozdrawiam~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.