Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Kilka propozycji dla serwera.


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja:

1. Dodanie pluginu na limit fps dla ns na serwerze. Bo zdarza się ze dany gracz oszukuje i ma przewagę nad innymi graczami odnoście fps. 

2. Przywrócenie bonusy za fragi na serwerze 200 fragi ogólnych graczy i jest bonus dla każdego jak kiedyś. 

Przykład ze jest nas 15 na serwerze i zrobimy na mapie około 200 fragi to każdy gracz kto był na serwerze zyska wtedy nagrodę zaczarowanie księgi lub inne dodatki.

3. Kolejna propozycja to dodanie nowej skrzynki i jak klucza na serwerze ich szansa na dropa by była mała. 

Diamentowa skrzynka+Diamentowy klucz w nich mogli by się znajdować wszystkie sety z serwera i jak inne dodatki magiczne wywary/kamienie mocy/zaczarowanie księga+przedmiotu/magiczne metale/pajęcza noga.

4. Kolejna propozycja to jak się zrobi wszystkie misje u bałwana to wtedy dostaniemy wszystkie rodzaje ulepszaczy np po 100k lub 200k.

2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Lepsza rozgrywka na serwerze.
3. Link jeśli jest: ----
4. Twój nick z gry:  fb???

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK, ponieważ przydało by się coś dodatkowego na serverze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 to @Albertd nad tym pracuje

2 jest to fajny pomysł iż było to bardzo przyjemne sczególnie dla nowych graczy a także zachęta wieksza na robienie celi # na tak

3 na nie

4 takie se ja nie majac ani jednej misji u bałwana mam po 90k ulep więc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.