Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] KLANY I NIE TYLKO !


limonekxpompa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Klan osiągnął taki poziom ze mamy już wszystkie umiejętności na maxa .
Wymyśliłem kika  punktów zeby  trzeba było  ten klan jeszcze expic i żeby   się nie nudzić samym  dropieniem odłamków  
0/2 większa kuznia klanowa 
0/3 większy dmg 
0/2 magazyn zamienić 0/3 
0/4  szansa na oddanie ulepszaczy po ulepszeniu/spaleniu  przedmiotu [BEZ KD 6/7/8] 
===================================================================================================
WYMIANA EXP NA ODŁAMKI 
JEŚLI WBIŁEŚ 50 LVL    ZA KAŻDE WBITE 2000 EXP JEST SZANSA [50%] ZE DOSTANIESZ ODŁAMEK 
DLACZEGO ?
BO SĄ OSOBY KTÓRE POTRZEBUJĄ PO 250-350 ODŁAMKÓW NA RESET LUDZIE  PRAKTYCZNIE NIE SPRZEDAJĄ ODŁAMKÓW  I ODECHCIEWA SIĘ GRAĆ [NIE MI xd]
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klanu można by było coś dodać,lecz jak dla mnie te 2k expa to troche za mało w dobra runde idzie na luzie wbić 5-10k expa nawet kiedy jest słaba to 2k expa na luzie sie wbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak dmg bedzie zbyt mocny hp jest już dużo a co do hp jest propozycja by to usunać bo jest za mocne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.