Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] podobno wh, dawaj demo panie admin Luczyn.


Angronius of Nuceria

Rekomendowane odpowiedzi

Rozśmiesz mnie i rozpisz to demo. 

Admin: Luczyn.

Mateuszek,
UB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie obchodzi,  że sobie je podlinkowałeś, rozpisuj i mów gdzie ty to wh widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kiedyś trochę na tym serwerze z tym panem ale to nie ja (chodzi Ci o Dark  z Rises?)

 

No  admin rozpisz te demko, bo chciałbym sobie jeszcze pograć póki niedziela.

Edytowane przez Angronius of Nuceria
 Boziak.,
A to w takim razie mój błąd :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luczyn do 30.04.2019 19.42 masz czas na rozpisanie demka, czyli standardowe 48h. @Angronius of Nuceria kolejny post bez powiązania ze sprawą będzie skutkował blokadą automatycznego dodawania postów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, gdzie te odpalone  akcje?

 JOKER XD,
Używaj opcji edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek samego demka skanowanie przez bramę i skrzynie która CT skraca na gale 

Wiem postarałem się w rozpisywaniu demka ale poproszę o pomoc @Mateuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu demo nie jest od początku rundy? Skanowanie skrzynki oczywista oczywistość? przecież ewidentnie model było widać jak tam przebiega w 19:14. Ponadto jest damage indicator - te liczby które informują ile się zadało obrażeń danym strzałem. Z takim pluginem skanowanie staje się banalne bo wystarczy, że się typa raz trafi wtedy się pokaże na ekranie liczba 9 albo 10/11 zależnie od tego gdzie go trafiłem i można go gnębić bo się dokładnie wtedy wie gdzie był. Myślisz że po co tyle razy anarchię skanowałem. Rodziałka 1280x1024 btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanuje bramę po czym widzi  ct wbiegającego za skrzynie i kolega go skanuje (sam bym tak skanował). 

Reszta na słuch gra skilla tez ma skany normalne  CZYSTO ub 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.