Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] Demko Pryzmat@@@@@@@@@@@@


`Arkadiuszooo!

Rekomendowane odpowiedzi

PODEJRZANY: Pryzmat@@@@@@@@@@
DATA: 25.04.2019 bodajże
MAPA: eldorado
IP/SID: niestety nie mam
DOWODY: https://www13.zippyshare.com/v/1Ak4Leax/file.html
ROZPISKA: Witajcie. Jak każdy z serwera wie, że Pryzmat gra bardzo inteligentnie na swoim WH. Udało mi się go przyłapać w kilku momentach. 

4:38 dostaje flash na ryj, pomimo tego zabija gościa
7:15 ponownie zabija gościa na flashu
8:49 wyskakuje zza ściany bez żadnego info i celuje centralnie w gościa
9:14-9:23 creme de la creme całej jego gry. Wpada na totalnym flashu i zabija typa nawet go nie słysząc ani nie widząc. Celuje idealnie przeskakując z jedno dachu na drugi. 

Więc albo ja jestem jakiś dziwny i tylko ja to widze, że on czituje to daje sobie spokój. Na demku użyłem kilkukrotnie wulgaryzmów, obraziłem go kilka razy. 
Dla dobra sprawy jestem gotów ponieść za to konsekwencje. Ale nie wytrzymam patrząc dalej na gre tego czitera na serwerze. Dopiero po jakimś czasie 
zdecydowałem się na nagranie demka. Wierzyłem w naszych adminów. Niestety.. dalej gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIETRUCH @Adas esperal  @Klaun Szyderca pięknie w końcu ktoś to rozpisał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:38 - dobrze wiedziałem gdzie znajduje się przeciwnik. Zabicie na fleshu to przypadek bo strzelałem na ślepo

7:15 -  tutaj kolego już nie było mleka.

8:49 - przy tej akcji nie widziałeś, że moim koledzy z teamu strzelają się z przeciwnikiem? Co tutaj dziwnego?

9:14 - 9:23 - co robie po przeskoczeniu na drugi dach? Wciskam TAB, żeby szybciej zniknął efekt flesha. 

Sam nagrywałem tą mapę z mojego punktu widzenia, żeby mieć dowód na Twoje zachowanie wobec mojej osoby.

Jak będzie trzeba podrzucę link. Miło że się przyznajesz że kultura osobista u Ciebie leży. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:38 Biorąc pod uwagę że flash od swoich nie działa a na spec to wygląda inaczej to nie widzę na tym demku nic podejrzanego.

7:15 Mleko zeszło do tego stopnia że widzi przeciwnika.

8:49 Widzi strzelającego teammate  jak i  strzały uderzają w ścianę  po czym zabija przeciwnika nic specjalnego.

9:14 to samo co 4:38 flash od ct nie działają 

Czysto jak dla mnie  :wagging: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:38 +/-

7:15 -

8:49 -

9:14 +/-

 

Dwie mocno słabe akcje i dwie czyste. Ja już mam mocniejsze demka na delikwenta i uważam że to za mało i tak ;)

 

Tak czy inaczej dzięki za inicjatywę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.