Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] ssy Sick.


Sick.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

co to za czerwona kropeczka zostala na osostnim ss ? na moich tego nie ma i dodatkowo nie ma tam nic takiego na mapie .????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pytaj, najprawdopodobniej krew, nic nie robiłem z ssami , spakowałem całe i wrzuciłem, na aima to chyba to nie wygląda z racji iż na poprzednich ssach nie ma takiego czegoś + kropka jest poza modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

jezli tego nie ma na mapie skad krew u gracz ktroy zyje lub gdzies obik niego tam nic takiego nei bylo moim zdaniem edycja ci nie wyszla lub anty ssy sie spierdolil.tak czy siek ub nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie krew, jakbym zdążył edytować w parę minut jak od razu wrzuciłem ssy... Aim to też nie może być bo przecież ta kropka nawet nie jest na modelu, niech jakiś ubt sprawdzi, że nic nie edytowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale nie dostanie ub bo tam nie moze byc krwi bo tamnikogo nie trafiał celownik jest calkiem w innym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie odpal demo, bo ja to akurat to pamiętam ja go nie strzelalem bo nie widziałem go tylko gostek który za mną szedl go strzelił. Sprawdź demko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to krew bo ten gość dostaje strzał od odnogi. Proste

Mateuszek,
Nie jesteś autorem postu więc nie wypowiadaj się w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak UB anty ss się zrypał. Miałeś aima pobrales  anty ss i coś nie pyklo 

Edytowane przez PsychoFan CSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.