Skocz do zawartości

[♻] Wyjaśnienie


pryzmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zacznę od początku bo została przypięta mi łatka CZITERA

Dostałem łącznie 4 bany w tym 2 razy ssy i 2 dema, które było czyste.

1 BAN - 11 kwietnia  o  około 16.20 i w tym samym dniu UB. SSy Czyste

2 BAN - 13 kwietnia - SSy + demo od admina abc. SSy i demo czyste, Ub 14 kwietnia

3 BAN - 19 kwietnia - ban od admina Caff z powodem "POGRALES ? TO DOBRZE WYJAZD"  - niestety na demo się nie doczekaliśmy.  20 Kwietnia @PIETRUCH napisał, że wbiłem na aktywnym i niech ktoś zerknie. Tak w AMXBans był ban za niby wejście na aktywnym banie od admina Bloody. Odrazu zainteresowałem się tematem i napisałem, że to nie ja, niech Wyższa Administracja sprawdzi IP. 

Nick: Pryzmat@@@@@@@@@@
SteamID: STEAM_1:0:211377304
SteamCommunity ID: 76561198383020336
Adres IP: Ukryty
Typ Bana: SteamID
Powód Bana: wejscie na serwer na aktywnym banie
Wykonano: 2019-04-20
Długość Bana: Na zawsze
Wygasa: Nie określono
Zbanowny przez: BloodyAlien
Zbanowany na: [4FUN#1]CS-LUZownia.pl[Prezenty/VipFree24H/StatTrak/100Hp/LECZENIE/KOSY/SKINY/ASYSTY] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany: 0

W amxbans zobaczyłem zaraz kolenego bana za podszywanie się tylko na nick gracza PWK. Również ban od @BloodyAlien i również na mapie de_dust@

 

Nick: PWK
SteamID: STEAM_1:0:1698844135
SteamCommunity ID: 76561201357953998
Adres IP: Ukryty
Typ Bana: SteamID
Powód Bana: nie twoj nick
Wykonano: 2019-04-20
Długość Bana: 1440 Minut(y)
Wygasa: 2019-04-21 (już wygasł)
Zbanowny przez: BloodyAlien
Zbanowany na: [4FUN#1]CS-LUZownia.pl[Prezenty/VipFree24H/StatTrak/100Hp/LECZENIE/KOSY/SKINY/ASYSTY] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany: 0

 

Po całym incydencie zakupiłem steama, ponieważ pewne osoby na forum uważali, że to ja wszedłem na aktywnym. Na UB czekałem ponad 72h! żeby wyjaśnić tą sytuacje. OStatecznie UB 22 Kwietnia

4 BAN -  5 Maj od @ProToTyp który myślał że gram na aktywnym banie i zbanował. Rozumiem bo w AMXBans pod moim nickiem widnieje aktywny ban ale jak już mówiłem nie mój.  UB dostałem  6 maja od @PIETRUCH

Niestety po tym banie dalej nie mogłem wejść na server 4Fun#1 i tylko ten ponieważ dostałem najprawdopodobniej bana na CFG i pisało You Have banned from this server.

Odrazu napisałem o UB i sprawdzenie tego ponieważ w AMXBan nie miałem bana a dalej nie mogłem grać na serverze 4fun#1

Między czasie próbowałem usuwać cfg i pliki z folderu cstrike bo myślałem, że to pomoże . Rada od adminów 4fun na Chatboxie. 

Grałem na serverze CS Go Mod i było wszystko OK. Jeszce admin @CzujeszTenStan  pisał do mnie na serverze czy już UB.

Wieczorem mimo kilku graczy na serverze CS Arenamulti chciałem wbić na server lecz odrazu dostałem bana z bardzo dziwnym powodem, którego nikt mi sie wytłumaczył do dnia dzisiejszego

[AMXBans] Powod : ' ML_NOTFOUND : AUTOBAN_REASON ' 

Poszukałem w googlach i znalazłem że przez usuwanie plików z cstrike i błędu AMX można dostać takiego bana. Najprawdopodobniej miałem bana na CFG i usunąłem plik językowy i AMX  nie wiedział jak to przetłumaczyć.

Pytanie do @PsychoFan CSL w którym przypadku wszedłem na aktywnym banie?  Gram ciągle na jednym i tym samym IP.

Proszę o zainteresowanie się tematem @NWN_LUZ @SNICKERS@Boziak. - wiem , że ogarniasz sprawy sieciowe. 

Zostałem oskarżony o coś czego nigdy nie zrobiłem. 

@@

Tutaj jest odwołanie od bana @ProToTyp gdzie dostałem UB, bo temat został wyjaśniony. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pryzmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę IP tych banów bym prosił, jakby ktoś z dostępem do amxbans był taki łaskawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

1 scen
ip 5.253.206.54
2
 ip

  79.185.119.175
3
ip
  79.185.119.175
a
z reszty nie ma z kwietnia
ostatni  post  z 25 kwietnia
 a po dwa ban
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Przechwytywanie.thumb.PNG.e3b5cd914c450a53abf6b23702a83b64.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem ;)

 

Analiza plików gracza przesłana w paczce oraz moje spostrzeżenia.

 

Gracz został zbanowany przez antycheat

 

Paczka przesłana przez gracza posiada komplet wymaganych plików oraz brak objawów uruchamianych cheatów w przeszłości.

 

Timestamp plików wskazuje na utworzenie po banicji przez antycheat.

Antycheat zbanował z nieznanym powodem co wskazuje na niepoprawnie wprowadzenie danych do bazy, zatem nie potrafię określić za co został nałożony ban. Należy wiedzieć iż antycheat również banuje za brak plików w cliencie gry, lecz niestety nie mam jak porównać bazy danych antycheata ze swoimi przypuszczeniami. Możliwe iż gracz został zbanowany za brak plików w cliencie gry odpowiednich za smoke. Gracz pozostaje przy stanowisku iż za poleceniem admina kasował pliki z folderu gry co może wskazywać właśnie ban za brak plików gry.

 

Paczka przesłana przez użytkownika pryzmat pochodzi z oryginalnego clienta gry steam ( steamid plików potwierdzony ) 

 

Moje za i przeciw:

 

Przeciw:

- Gracz używa VPN 

- Kompilacja systemu operacyjnego jest identyczna   jak w przypadku gracza Facebook 

- Konstrukcja wypowiedzi, interpunkcja oraz sam wydźwięk jest strasznie podobny do pewnego uciążliwego gracza naszej sieci.

 

Za:

- Ban mógł wynikać z niepoprawnej konfiguracji   antycheata

- Historia przedstawiona przez gracza wydaje się być spójną

- ogół bana wynika z problemu który występuje na serwerze 4fun #1 (gracze banowani za próbę połączenia z serwerem) 

 

 

To wszystko z mojej strony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.