Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Ceko


pro Player 2000

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: pro Player 2000
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Ceko
3. Powód skargi: obraza i kradzież z klanu Team Gombiki F-Mashinguna
4. Dowód rozpisany ss/demko: http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1905110933-bb_minigamesvv.dem.zip

1 runda gracz Ceko wyzywa

3 Runda Ceko chwali się że ukrad z klanu F-Mashinguna

 

image.thumb.png.d72ac1041c06598faad7020c4f648cdb.png

a o to ss że go używał i chyba ma go nadal w equ

 

Edytowane przez pro Player 2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ukradłem tylko pozycyłem na runde  wiecz co kłamiesz a podrugie kazdy kto był  to po twierdzi ze mòwiłem to dla jaj  muwiłem co kilka map tak o kazdym gracu i rozdawałem itemy at niemasz poczucia humoru przepraszam za błedy ortograficzne mam zepszutom klawiaturę na telefonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to jak by ukradł, ale to że się chwalił to było dla żartów bo go pożyczył

Edytowane przez Zjem cie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnIpEr <3 :*: Byłem przy tym i mówił że POŻYCZA z klanu F.MachineGun a z tymi kodami to było tak że robił giveway o 2 itemki np. ''PrOpLaYeR mA mAlEgO pTaKa'' a on ma nick pro player 2000.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz ceko zostanie ukarany banem za wyzywanie.Odnośnie miniguna ceko wziął go z klanu i po rundzie oddał nie ma żadnej kradzieży.
Ty również @pro Player 2000zostaniesz ukarany banem za wyzywanie,bieganiem po respie zamiast celi + wbiłeś w 1 rundzie do swojej kampy po klockach gracza rak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.