Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] Screeny LMAO PLAYER - Serwer CS:GO MOD


lmao player

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie na lagach ktoś się przysapał to napisałem adminowi żeby coś ze mną zrobił no i zrobił mi SS'y po jakimś czasie i nie mam o to żalu :)

 

 

W tagach nie ma ze CS:GO MOD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko http://hostuje.net/file.php?id=010b71ff6fca97492a498a70d4d661f0

4.05 - wcześniej pewnie a w to okienku po modelu

4.35 - patrzenie w piach w model

 

 

Edytowane przez PabloW
 Luczyn,
Najpierw niech BL sprawdzi ssy jak zobaczą że nie wystarczające dowody lub ub to dajesz demko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Na logike... Jesli mialbym WH lub jakies visuale nie uzywalbym tego na STEAM

Po 2. jakbym wiedzial ze jest admin i mialbym wh to bym nie lecial po modelach zeby sie nie spalic

Po 3. Jakbym czasem obejrzal twoje demko to tez by sie znalazly momenty gdzie patrzysz w model...

 

 

 

@edit

 

Obejrzałem demko

 

4:05 - No napewno model swobodnie spadający w doł nie poleci ci nagle w PRAWO albo LEWO całkiem więc tutaj zauważysz, że robie pionowo w dół... (Typ opada...)

4:35 - Na tych strzałkach refresh jest ZAJEEEEFAJNY... Tam modelu już nie widać, a strzałka pokazuje, że jeszcze go powinno widać...

 

 

 

Edytowane przez lmao player
opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny Czyste a demo obejrzałem i powiem takie sobie nic nie widzę żebym dany gracz miał WH.

4:05 - -b

4:35 - -b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.