Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Propka odnoscie lepszego balansu na serwerze!


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja: Całkowicie wywalenie pewnej akcesoria z serwera a mianowicie chodzi o pierścień furia. Myślę ze serwer powinien być bardziej zbalansowany dla obu stron by zm mogli łatwiej zabijać ct. Nie oszukujmy się ct i tak ma za łatwo na serwerze na dodatek są rowniez superbronie i jak ciekawe sety. :P A zm co ma zrobić jak ktoś posiada np kościany set +9 cały i do tego F.AK/F.Shotgun do tego kilka punkty pod m jako ct itd?
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Proponuje to by zm miało większą szanse na zabijaniu ct nie oszukujmy się pierek furia jest nie potrzebny. :P Tutaj rowniez został poruszony temat odnoście usunięcia impulsa z serwera lecz to jedyne duże zagrożenie przeciwko ct jako zm. 

Link -


3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry: fb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ef bek napisał:

Tutaj rowniez został poruszony temat odnoście usunięcia impulsa z serwera lecz to jedyne duże zagrożenie przeciwko ct jako zm. 

Nie jedyne :D

A co do propozycji, to jeśli zostanie usunięty pierścień furii, myślę, że można także osłabić impuls, skoro tak każdemu przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił pf bo wystarczy że parę zm wbije do kampy z pozarciem pod m i już nie jest on taki dobry.

Co do balansu przydał by się bo jak kiedyś wystarczyło wściekłe zombie żeby wbić do darka to teraz nawet jak użyje się go z Dracula nic nie da a impuls to jest jedyna rzecz która daje rade no i pozarcie do tego przydało by się osłabić Kościany set bo dostawać po 6k w głowę na m3 gdy ta osoba ma seta +4 też nie jest fajnie.

Proponował bym także ulepszyć jakoś set vampir bo aktualnie nadaje się tylko na przeklęte skrzynki.

Można by także dodać limit setów na serwerze żeby nie było tak że każdy ma Kościany/Diaz set i nieliczni bionic a co z królewskim? Który moim zdaniem ma potencjał na jednej edycji go używałem i był ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do super broni się one trochę za silne bo jak ktoś ma f ak lub machineguna i pierścień furi  i do tego gracz ma team to już zm nie ma szans na  wejście do kapy chyba że by kupił za  50k rpg i przed tymi super broniami był lepszy balans bo były normalne bronie i tt miało już większe szanse 

Edytowane przez Hox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.