Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Co sie dzieje z serwerem?


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja: Pisze to by coś w końcu się ruszyło z serwerem BB. Coraz mniej osób gra nie wspomnę o aktywnej administracji serwera z tego polowe adminów nie ma od pewnego czasu na serwerze. Czy to wina braku reklamy czy znów edycja nie wypaliła lub może CS 1.6 serwery BB upadają. Może to wina jest lipnego balansu na serwerze. Są rowniez inne rzeczy lecz nic nowego się nie pojawi na serwa bo wiadomo @Albertd focha ma od pewnego czasu lub po prostu ma urlop od serwa. :/ Jeśli chodzi o reklamę serwera mogę nie długo kupić jakoś by trochę serwa rowniez ożywić. Mi się wydaje ze jak były (podliczenia adminów) to była lepsza różnica odnoście aktywności adminów na serwerze.  @Albertd Nie wiem co musi się stać być do nas wrócił i znów dodawał jakieś nowości dla serwera. :DKiedyś to były te czasy ze było regularnie +18 osób na serwerze właśnie na edycji z 50 lvl. Lecz przez mój błąd znikło kilka graczy/adminów stałych z serwera wiec może wina przy aktualnej sytuacji serwera jest moja? :/ Pewnie dla nowych graczy jest ciężko grac przy aktualnej sytuacji serwera ze jest mało aktywnych adminów na serwerze i jak inne rzeczy.

Admini według bansa serwera --> https://prnt.sc/nqc6yo
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: @Wojtson Zrób coś z tym próbuj jakoś serwer ożywić/rozkręcić jesteś opiekunem serwera przecież może ci się uda. Bo wiadomo Albertd ma focha a Kornikowi się grafika padła.
3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry: fb???

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów obecnej sytuacji na serwerze może być wiele, jednak głównym problemem, myślę, że jest to, iż nowi gracze po prostu nie wiedzą jak zacząć i opuszczają serwer. Patrząc na przepaść w rozwoju jaka dzieli ich między graczami którzy grają od początku reseta mogą stwierdzić, że nie opłaca im się nawet zaczynać gry, tym bardziej, że wraz z postępem bywalców, trudniej jest zacząć nowym - ZM staje się dużo bardziej wytrzymałe i cięższe do zabicia, co mają zrobić glockiem? Rozwiązaniem problemu mogłoby być wprowadzenie ./freelvl np. dwa tygodnie po restarcie (oczywiście bez odłamków za wbite lvl, by nie było to wykorzystywane), dzień darmowego vipa na nowe nicki, może jakaś broń (akcesoria) czasowa, cokolwiek co pomogłoby w rozgrywce początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ryolith. napisał:

Powodów obecnej sytuacji na serwerze może być wiele, jednak głównym problemem, myślę, że jest to, iż nowi gracze po prostu nie wiedzą jak zacząć i opuszczają serwer. Patrząc na przepaść w rozwoju jaka dzieli ich między graczami którzy grają od początku reseta mogą stwierdzić, że nie opłaca im się nawet zaczynać gry, tym bardziej, że wraz z postępem bywalców, trudniej jest zacząć nowym - ZM staje się dużo bardziej wytrzymałe i cięższe do zabicia, co mają zrobić glockiem? Rozwiązaniem problemu mogłoby być wprowadzenie ./freelvl np. dwa tygodnie po restarcie (oczywiście bez odłamków za wbite lvl, by nie było to wykorzystywane), dzień darmowego vipa na nowe nicki, może jakaś broń (akcesoria) czasowa, cokolwiek co pomogłoby w rozgrywce początkującym.

Też dobrze by było jakbyś nie puszczał impulsa z odnowieniem na nowych graczy :) No i troche słabo się wypowiadać w tym temacie jak przez cb troche osób odeszło z serwa bo nie ma sensu robić kamp gdy walisz typom impulsa co 7s i robisz jakieś zagraniczne kampy no których nikt nie umie wbić.

Jakbyś chciał pomoc serwerowi to mógłbyś expić nowych graczy tak jak ja to robię z nelikiem i to naprawdę dużo daje bo widzę że te osoby grają na tym serwie.

Więc podsumowując mniej godowania więcej pomagania - więcej korzyści dla serwera Ryo :) 

A i pewnie fb się doczepi do mnie o łamaniu regulaminu i działanie na niekorzyść serwa powiem tak każdy łamie regulamin co rundę nawet oni mnie tego uczą chyba wszyscy wiedzą gdy nie ma adma co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MeFeDrooNiK napisał:

Też dobrze by było jakbyś nie puszczał impulsa z odnowieniem na nowych graczy :) No i troche słabo się wypowiadać w tym temacie jak przez cb troche osób odeszło z serwa bo nie ma sensu robić kamp gdy walisz typom impulsa co 7s i robisz jakieś zagraniczne kampy no których nikt nie umie wbić.

Jakbyś chciał pomoc serwerowi to mógłbyś expić nowych graczy tak jak ja to robię z nelikiem i to naprawdę dużo daje bo widzę że te osoby grają na tym serwie.

Więc podsumowując mniej godowania więcej pomagania - więcej korzyści dla serwera Ryo :)

 Nie goduję nowych graczy, zawsze tych, którzy dość długo już grają i swoje na serwerze osiągnęli, kto gra to wie. Poza tym, jedyne co robię, to używam umiejętności jakie oferuje mi gra, jeszcze nie zdarzyło mi się kupić HP ze sklepu. Trochę hipokryzja z Twojej strony, bo jestem wręcz przekonany, że Ty również zabijasz nowych graczy (którzy mają absurdalnie niskie szanse przeciwko Tobie, nawet jeśli nie masz EQ pod gody), by Twoi znajomi mogli sobie poexpić.

Co do expienia, to nie masz racji, expię nowych graczy w dodatku nic nie oczekując w zamian. Oczywiście nie będę latał po serwerze i pytał kogo podexpić, jak ktoś mnie o to zapyta to nie odmówię.

 

58 minut temu, MeFeDrooNiK napisał:

robisz jakieś zagraniczne kampy no których nikt nie umie wbić.

polskie* Nie mój problem, jak nie potrafią to niech się nauczą.

 

58 minut temu, MeFeDrooNiK napisał:

A i pewnie fb się doczepi do mnie o łamaniu regulaminu i działanie na niekorzyść serwa powiem tak każdy łamie regulamin co rundę nawet oni mnie tego uczą chyba wszyscy wiedzą gdy nie ma adma co się dzieje.

To zaświeć przykładem i go nie łam, chyba masz wolną wolę, nikt Cie do tego nie zmusza. Świadome łamanie regulaminu, kiedy nie ma na serwerze admina jest mega słabe.

 

 

Edytowane przez Ryolith.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Ryolith. napisał:

 Nie goduję nowych graczy, zawsze tych, którzy dość długo już grają i swoje na serwerze osiągnęli, kto gra to wie. Poza tym, jedyne co robię, to używam umiejętności jakie oferuje mi gra, jeszcze nie zdarzyło mi się kupić HP ze sklepu. Trochę hipokryzja z Twojej strony, bo jestem wręcz przekonany, że Ty również zabijasz nowych graczy (którzy mają absurdalnie niskie szanse przeciwko Tobie, nawet jeśli nie masz EQ pod gody), by Twoi znajomi mogli sobie poexpić.

Co do expienia, to nie masz racji, expię nowych graczy w dodatku nic nie oczekując w zamian. Oczywiście nie będę latał po serwerze i pytał kogo podexpić, jak ktoś mnie o to zapyta to nie odmówię.

 

polskie* Nie mój problem, jak nie potrafią to niech się nauczą.

 

To zaświeć przykładem i go nie łam, chyba masz wolną wolę, nikt Cie do tego nie zmusza. Świadome łamanie regulaminu, kiedy nie ma na serwerze admina jest mega słabe

 

 

 

Oferować może wszystko np korzystanie z klawiatury i obrażanie innych :) sam pisałeś że zabijasz ''wszystkich'' bez wyjątków.

Odkąd na serwie gra mniej niż 8 os nie zabiłem nigdy nowego gracza nawet gdy mój znajomy chce rundkę.

Znam 2 osoby którzy przestali grać przez cb a może ich być ich więcej. Jakbyś grał 24/7 to by mnie  i moich znajomych na tym serwie dawno nie było i pewnie większości graczy bo to by było bez sensu granie.

Takie żalenie z mojej strony ale no cóż taka prawda xD

Edytowane przez MeFeDrooNiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeFeDrooNiK napisał:

 sam pisałeś że zabijasz ''wszystkich'' bez wyjątków.

Tak, pisałem i jest to prawda, co w związku z tym?

Cytat

Znam 2 osoby którzy przestali grać przez cb a może ich być ich więcej. Jakbyś grał 24/7 to by mnie  i moich znajomych na tym serwie dawno nie było

Szczerze mówiąc to w ogóle mnie to nie interesuje

Cytat

bez sensu granie

Więc definicją sensownego grania według Ciebie jest tylko i wyłącznie dropienie? Wytłumacz mi w takim razie, jaki jest sens gry, kiedy na serwerze w ogóle nie ma rywalizacji, a grasz tylko po to, żeby wbić wyższy level? Co CI to da? Twoim celem jest to by expić jeszcze szybciej? Przecież w ten sposób rozgrywka staje się bezcelowym trzymaniem LPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryolith. napisał:

Tak, pisałem i jest to prawda, co w związku z tym?

Szczerze mówiąc to w ogóle mnie to nie interesuje

Więc definicją sensownego grania według Ciebie jest tylko i wyłącznie dropienie? Wytłumacz mi w takim razie, jaki jest sens gry, kiedy na serwerze w ogóle nie ma rywalizacji, a grasz tylko po to, żeby wbić wyższy level? Co CI to da? Twoim celem jest to by expić jeszcze szybciej? Przecież w ten sposób rozgrywka staje się bezcelowym trzymaniem LPM.

Hehe masz rację kunplu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryolith. napisał:

Tak, pisałem i jest to prawda, co w związku z tym?

Szczerze mówiąc to w ogóle mnie to nie interesuje

Więc definicją sensownego grania według Ciebie jest tylko i wyłącznie dropienie? Wytłumacz mi w takim razie, jaki jest sens gry, kiedy na serwerze w ogóle nie ma rywalizacji, a grasz tylko po to, żeby wbić wyższy level? Co CI to da? Twoim celem jest to by expić jeszcze szybciej? Przecież w ten sposób rozgrywka staje się bezcelowym trzymaniem LPM.

Każdy gracz lubi sobie zbudować kampe postrzelać w zombiaki i przeczyć runde a nie dostać x2 impulsy na 7 s wyjebać sie i grac dalej dla mnie to jest czyste chamstwo z twojej strony ze nie dasz pograc innym normalnie a nie jakas rywalizacja. Celem graczy jest expienie dropienie ulepszanie itemków żeby być lepszym i mieć z tego frajdę. Początkującemu nie będzie się chciało budować jakiś pro epickich kamp tylko na ciebie i nie będzie mu się chciało uczyć wbijać do tych twoich kamp tylko po prostu wyjdzie i nie będzie tu grał. Głównie chodzi o ten impuls z odnowieniem który nie ma tu prawa bytu i psuje innym rozgrywkę i jest mniej chęci do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeFeDrooNiK napisał:

Każdy gracz lubi sobie zbudować kampe postrzelać w zombiaki i przeczyć runde a nie dostać x2 impulsy na 7 s wyjebać sie i grac dalej dla mnie to jest czyste chamstwo z twojej strony ze nie dasz pograc innym normalnie a nie jakas rywalizacja. Celem graczy jest expienie dropienie ulepszanie itemków żeby być lepszym i mieć z tego frajdę. Początkującemu nie będzie się chciało budować jakiś pro epickich kamp tylko na ciebie i nie będzie mu się chciało uczyć wbijać do tych twoich kamp tylko po prostu wyjdzie i nie będzie tu grał. Głównie chodzi o ten impuls z odnowieniem który nie ma tu prawa bytu i psuje innym rozgrywkę i jest mniej chęci do grania.

Pszestan plakac płaczku, 

 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wafelek :D napisał:

Pszestan plakac płaczku, 

 :)

 

Po co przygadujesz lizodupiu twoje słowa nic nie wnoszą do tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MeFeDrooNiK napisał:

Każdy gracz lubi sobie zbudować kampe postrzelać w zombiaki i przeczyć runde a nie dostać x2 impulsy na 7 s wyjebać sie i grac dalej dla mnie to jest czyste chamstwo z twojej strony ze nie dasz pograc innym normalnie a nie jakas rywalizacja. Celem graczy jest expienie dropienie ulepszanie itemków żeby być lepszym i mieć z tego frajdę. Początkującemu nie będzie się chciało budować jakiś pro epickich kamp tylko na ciebie i nie będzie mu się chciało uczyć wbijać do tych twoich kamp tylko po prostu wyjdzie i nie będzie tu grał. Głównie chodzi o ten impuls z odnowieniem który nie ma tu prawa bytu i psuje innym rozgrywkę i jest mniej chęci do grania.

Usunięcie impulsu z odnowieniem niczego nie zmieni, a zabijanie drużyny przeciwnej raczej chamstwem bym nie nazwał.

Edytowane przez Ryolith.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłótniami to serwerowi nie pomożecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

@MeFeDrooNiK Proszę ciebie przestań już bo to już się żałosne się robi. :)A wiec tak gadajcie coś na ryo na godowanie a sami tak robiliście na poprzedniej edycji *hard*. Już tak szybko zapomnieliście ze we trzech godowaliscie nawet nowych graczy.

 

1 godzinę temu, Nelik__ napisał:

Zbanujcie ryo i tyle

Za co niby miałby Ryo dostać bana? LoL a może cb zbanujemy tak jak wojtson napisał ci notkę do postu?

 

3 godziny temu, Hox napisał:

kłótniami to serwerowi nie pomożecie 

+1

 

 

Według mnie Ryo dobrze robi ze utrudnia poziom rozgrywki na serwerze by nie było za łatwo. Po za tym cieszcie się ze cookie builder nie wrócił na serwa mimo ze fajnie by było jak by wrócił. :PTylko te odnowienie musi być zablokowane dla impulsa dla dobra serwera jak przypadku berserk+furia. Zapomniałem jednej rzeczy dopisać wczoraj odnoście mojego pomysłu co może przynieść jakiś efekt warto może spróbować? Chodzi o to by grupkami wbić na serwa w tym samym czasie i pograć 4 mapki na serwerze. Np all admini i stali gracze z serwera lub sami admini. Bo nowi lubią wbijać na serwa jak jest dużo osób na serwerze.

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ef bek napisał:

@MeFeDrooNiK Proszę ciebie przestań już bo to już się żałosne się robi. :)A wiec tak gadajcie coś na ryo na godowanie a sami tak robiliście na poprzedniej edycji *hard*. Już tak szybko zapomnieliście ze we trzech godowaliscie nawet nowych graczy.

 

 

Na poprzedniej edycji godowaliśmy tylko tych co faworyzowali ty się w to wliczałeś :)

Utrudnienie dla nowych graczy wpływa źle wiem to z własnego doświadczenia.

I widzę że ryo teraz nie wali tych impulsów więc chyba pomogłem.

Ostatni mój post w tym temacie bo to nudne heh chyba że ktoś będzie pierdolił jakieś farmazony o mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeFeDrooNiK napisał:

I widzę że ryo teraz nie wali tych impulsów więc chyba pomogłem.

tylko dlatego, że wymieszałem impuls, będę inny set testował, w kwestii zabijania nic się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Od momentu tego tematu napisanego ode mnie trochę się zmieniło. Serwer powoli ruszył na dodatek można zwrócić uwagę iż zmniejszyła się konkurencja ze strony serwerów BaseBuilder w Polsce. No bo dwa serwery BaseBuilder upadły a to dobra wiadomość dla naszego serwera. :DAktualna pozycja serwerów BaseBuilder w Polsce według gt jak widzicie nasz top1 --> https://prnt.sc/nt0mco

Tak jak wyżej wspomniałem tylko jest jedna osoba do dyspozycji odnoście serwera czyli Wojtson no i trochę Kornik lecz grafika spalona. I tylko jest 5/6 adminów aktywnych na serwerze przy całej administracji czyli 15 wszystkich razem. Temat można zamykać bo jak widać brak reakcji ze strony Alberta najwidoczniej ma brak chęci co do serwera na ten moment. W sumie się nie dziwie jemu każdemu się przyda odpoczynek od serwera. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.