Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Mirk pseudo ADMIN - Skarga :)


^.^

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Lisek321
DATA: 13:06 19.05.2019r
MAPA: de_dust2_long
OSKARŻONY: Mirk
IP/SID OSKARŻONEGO: Nie znany
OPIS:Ram sobie na longu, i tu patrzę, że ktoś na TXT siedzi (na tych 3 skrzynkach). Patrzę, a tam Mirk siedzi i ma wyje**ne na to, co piszą do niego gracze. Pisałem mu aby szedł, a ten miał to gdzieś. On dawał innym bany na 3H za siedzenie na tych skrzynkach, a on to co, wyjątek? Dla mnie to troche śmieszna sytuacja, więc bym prosił albo o upomnienie albo o degradację. On tym zachowaniem pokazuje, że nie zapoznał się z regulaminem serwera.
DOWODY:https://www40.zippyshare.com/v/6agQJHhi/file.html

 

@Mirk Bez pozdrowień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiesz Admina @Mirk oraz Opiekuna @Luczyn sprawie co zrobić z adminem.

Ponieważ ja pomagam Luczynowi na CS GO Modzie ode mnie admin dostaje upomnienie. @Luczyn a twoje zdanie jakie? :D

Edytowane przez PsychoFan CSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer new cs go mod a nie jackopt Opiekun Luczyn

 

Mateuszek,
temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to te ( 3 skrzynki ) to nie txt, A jak tak to przepraszam.

Po drugie na te ( 3 skrzynki ) wyskakiwałem i schodziłem a nie kampiłem cały czas jak widac na HLTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gracze są karani za te skrzynki, admin też nie może tam wchodzić. Zapamiętać i grać ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz się to zdarzyło jeśli karałeś gracza za takie coś a sam to robiłeś to nie może tak być ostatni raz daje szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.