Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] Wudeczka i Banik za tą prowokację


soploooo junior

Rekomendowane odpowiedzi

@Mik mik ;) @Tayquil Mi świadkami iż to nie ja prowokowałem sytuację.
Nie jestem święty okay..
Zdarzy mi się przeklinać ale to nie jest adresowane to żadnego z graczy. Oczywiście wiem że kultura obowiązuje ale zostańmy przy temacie prowokacji.
Tak jak napisałem wszedłem na serwer @Mik mik ;) napisał coś tam o forum z @Tayquil napisałem się o co chodzi zaczął się do mnie pruć powyzywaliśmy się potem z/w sobie zrobiłem na dust3 żeby napisać do @PabloW o Lisku.. Potem wszedłem na westwooda chwilkę pograłem powypisywałem kilka wyzwisk na u@ że do Jokera się przywalił później i tyle w temacie. Z chęcią bym pokazał wcześniejsze zajścia na mapie css_dust3 no ale..

I to tyle z mojej strony.

blob.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajesz się do WINY i jeszcze ja taki zły, weź odpocznij ten Tydzień i wróć. Dla mnie skarga śmieszna, czego oczekujesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JOKER XD napisał:

Przyznajesz się do WINY i jeszcze ja taki zły, weź odpocznij ten Tydzień i wróć. Dla mnie skarga śmieszna, czego oczekujesz ? 

Nie mówię że ty zły i oczekuję chociaż jakiejś mniejszej kary o dwa albo jeden dzień i tyle.. Czy naprawdę to co napisałem wygląda jak bym miał się do ciebie przyczepiać ? Po prostu przyznaję się do winy i chcę krótszego bana.. tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nagrywałem demka  z potencjalnym czitkiem, więc na tych 2 demach będzie cały zalążek tej awantury. Myślę, że będzie to dobry dowód w tej sprawie i ocenicie, czy @soploooo junior faktycznie zaczął prowokacje ^^ (przy okazji ocenicie czy czitek to był) https://cs-luzownia.pl/topic/10428-venter/?tab=comments#comment-67605

 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, soploooo junior napisał:

Nie mówię że ty zły i oczekuję chociaż jakiejś mniejszej kary o dwa albo jeden dzień i tyle.. Czy naprawdę to co napisałem wygląda jak bym miał się do ciebie przyczepiać ? Po prostu przyznaję się do winy i chcę krótszego bana.. tyle..

 

Ale kolego to nie on dawał Bana na tydzień on Ci dał na 30 min to ja zmieniłem na Tydzień. Także teraz ja muszę zadecydować co z Tobą mamy zrobic.

Ps sprawdzę demko i ocenimy sprawe.

 

Edytowane przez PsychoFan CSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PsychoFan CSL napisał:

 

Ale kolego to nie on dawał Bana na tydzień on Ci dał na 30 min to ja zmieniłem na Tydzień. Także teraz ja muszę zadecydować co z Tobą mamy zrobic.

Dobrze decyduj. Pisałeś mi na pv że zmieniłeś okay.. Ja tu napisałem w kwestii tego pierwszego bana. 
A odwołanie daję dlatego ,że dałeś mi bana za "prowokację" i domagam się trochę złagodzenia kary..

Edytowane przez soploooo junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni gracze demko zostało przeanalizowane i stwierdzam tak:

Obaj gracze czyli Wudeczka oraz Lisek za wyzywanie się na serwerze i tworzenie niemiłej atmosfery nakładam na was recedywe w postaci prac społecznych .

A więc jeden nie lepszy drugiego obaj dostają recedywe w postaci bana tygodniowego są jakieś spekulacji prawaników jeżeli nie ma temat zamykam.

 

Wystarczyło tylko nie wyzywać i było by dobrze a jeden na drugiego jak na podwórku.

W sprawie tego Haxa co było kręcone demko werdykt też zapadł prze ze mnie.

 

Dziękuje za uwagę i życzę wam miłego dnia.

Pozdrawiam Mateusz.

Do zobaczenia.

Edytowane przez PsychoFan CSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.