Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Pawelcela


Ligaliero

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick podczas gry:

Godzina, data zdarzenia: 15 40 

Mapa: CS_ITALY

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę Pawelcela

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: ns jak wpisuje komende na spr ip to wyskakuje, ze nie mam dostepu

Opis sytuacji: Typ co runde kampi na balkonie, ktory jest zliczany do txt.  Gdy zwrocilem mu uwage typ do mnie wyskoczyl bym mu ssal...

image.thumb.png.d3c0f037f87f6c39b5993b98fb1270cb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balkon na italy to nie sa txt , masz admina nie wiesz co ta sa txt , tekstury sa wtedy gdy wskoczysz na miejsce gdzie widac przez sciany np dachy na italy 2 co widac jak wskoczysz wyzej gdzie kto chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam kolege do kacika admina by nadrobil co nieco... 

Screenshot_20190531-225349.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off top. 

 

Sorry Creator ale Ty jesteś jakimś przełożonym na 4fun lub czat box? Że rzucasz teksty kto co ma robić a czego nie? 

 

Masz zastrzeżenia to zgłoś oficjalnie skargę a nie sam wydajesz jakieś werdykty i nakazy /  zakazy. 

 

Od weryfikacji zachowania użytkowników czat box są wyznaczone osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak @Cre[A]tOr zachowaj kulturę na forum i nie obrażaj bo twoje teksty tutaj nic nie znaczą że sobie wypisujesz co chcesz a tego nikt nic nie robi. Powiem tak jeszcze raz zobaczę twoje zachowanie takie kierunku ekipy to inaczej po rozmawiamy bo naprawdę troszke się to nudne staje. Szukasz sensacji ale nie wiem czy ktoś takie coś będzie cenił :)

 

Jak dla mnie oczywiście że tą są TXT. Ban do 30 minut słuszny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu chodzi o obrażanie @Ligaliero jeśli taka sytuacja się powtórzy to banować aż nabierze rozumu do tego łba 

 Wyjaśnione można zamknąć @PsychoFan CSL mógłbyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.