Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Masna skarga


Vac

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Vac ToJa
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę MeFeDrooNiK
3. Powód skargi Gra na wiecej niż100fpsów 
4. Dowód rozpisany ss/demko http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1906011435-bb_inferno_iplay.dem.zip

 

4 runda wbijelm do kampy po 2min od rundy wbija mefedron i po scianie sie sunie swietnie gdzie tam na 100 sie nie da. A i niech nie liże dupy i nie ze staly gracz tylko ban ma być.

 

Edit 

Więc tak wyższa administracja serwera wchodzi na bb przełącza na mape wyżej  stawia 1 klocek kotry bedzie blokował tak jak ja to zrobilem i na 101 fpsach próbuje wejsc tak jak pan Mefedron to pokazał. Jesli sie uda to odrzucasz skarge jesli nie to chlop gra na na fpasach powyżej 150.  @bhop on z tym sie zgadzamy we 2 :P

Edytowane przez Vac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest tylko zakaz na robienie kamp więcej niż 101fps, @MeFeDrooNiK by na ten surf wejść trzeba mieć więcej niż 100fps.

Edytowane przez bhop on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2019 o 19:50, bhop on napisał:

Z tego co wiem jest tylko zakaz na robienie kamp więcej niż 101fps, @MeFeDrooNiK by na ten surf wejść trzeba mieć więcej niż 100fps.

Na właśnie jest tylko zakaz na robienie kamp więcej niż 101 fps a ja tej kampy nie zbudowałem więc ta skarga nie ma sensu bo nie złamałem regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.