Skocz do zawartości

[♻] Rozgrzewka


Tp#Franek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, kilka razy padła na serwerze skarga dotycząca nowej rozgrzewki która również według mnie nie jest zbyt ciekawa. O ile zmiana jest możliwa, to proponuje przeprowadzenie np. ankiety żeby ustalić czy gracze chcą zmiany i moja propozycja jest słuszna a jeżeli tak to jaka rozgrzewka byłaby najbardziej pożądana. Dobrze by było gdyby ktoś  napisał jakie rozgrzewki mamy do wyboru .

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie rozgrzewka jest lepsza od poprzedniej, która była only hs, a co druga osoba nie ma tu głowy :( Jedynie drobne zmiany można było by wprowadzić, nie wiem czy mam pecha czy jakieś duże prawdopodobieństwo jest na te 1hp. Druga sprawa to supermoc AUTOBH, to nie jest autobh, które ma każdy, a jedynie jakiś mega skok, który jest dość uciążliwy w dodatku przez to przypadkiem idzie wskoczyć na txt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ligaliero napisał:

Według mnie rozgrzewka jest lepsza od poprzedniej, która była only hs, a co druga osoba nie ma tu głowy :( Jedynie drobne zmiany można było by wprowadzić, nie wiem czy mam pecha czy jakieś duże prawdopodobieństwo jest na te 1hp. Druga sprawa to supermoc AUTOBH, to nie jest autobh, które ma każdy, a jedynie jakiś mega skok, który jest dość uciążliwy w dodatku przez to przypadkiem idzie wskoczyć na txt. 

Całkowicie popieram tę wypowiedź zmieniłbym to AUTOBH bo to jest katastrofa oraz to głupie 1hp przez które jest mała szansa na wygranie rozgrzewki zakładając, że dropnie ci po 5 razy pod czas rozgrzewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozgrzewka ma 4funie pasuje i powinna pozostać taka jaka jest. Odpowiada ta rozgrzewka serwerowi i nadaje klimatu 4funa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Luczyn napisał:

Dla mnie rozgrzewka ma 4funie pasuje i powinna pozostać taka jaka jest. Odpowiada ta rozgrzewka serwerowi i nadaje klimatu 4funa. 

Tak jak mówi. To jest 4fun. Rozgrzewka powinna pozostać w fun. 

 

Jedyne co bym zmienił to długość warmup. Skróciłbym o jakieś 20 sekund. Moim zdaniem trwa ciut za długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowa rozgrzewka jest spoko. 

 

Następna zrobiłbym na kosy ale ze skinem piły łańcuchowej xD. Model i sundy do tego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka jest w miarę dobra 

Ale cały czas same pistolety mi dropie więc nic zabić sie nie da 

Fajnie jak by były tylko parę broni dodanych np z 5 broni i by losowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie też pomyśleć o samych granatach jak nie każdemu pasuje też w miarę spoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.