Skocz do zawartości

Dodanie mapy


Dejv.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Chcialbym abyscie zastanowili sie nad dodaniem mapy cbble. Na serwerze map jest duzo, ale np. mapa blue czy office nie sa mapami, ktore ciesza sie duza popularnoscia. Mysle ze dodanie cbble'a moze byc dobrym pomyslem. Cache, dust2, mirage, nuke, inferno to mapy, ktore sa lubiane i grane najczesciej, ale gdy juz zagramy te wszystkie mapki pod rzad musimy wybrac inna mape, ktora nie jest zbyt fajna. Wiec tą 6 mapa, ktora bedzie nalezec do grona lubianych map moze byc cbble. Wszystko ode mnie, zastanowcie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sumie cbbl fajna mapa i chcialbym ja zobaczyc na serwerze, a korzystajac z okazji to polecam usunac calkiem mape Blue bo tak troche nie dziala z tego co pamietam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cbble ze względu na styl swojego wykonania przez autora można określić wyłącznie jako partactwo.... Autor zrobił tą mapę na przysłowiowe odwal się.

Jako iż nie spełnia ona moich standardów jakości nie zostanie dodana na serwer, chyba że autor raczy poprawić ów plansze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Boziak.']Cbble ze względu na styl swojego wykonania przez autora można określić wyłącznie jako partactwo.... Autor zrobił tą mapę na przysłowiowe odwal się.

Jako iż nie spełnia ona moich standardów jakości nie zostanie dodana na serwer, chyba że autor raczy poprawić ów plansze :)[/QUOTE]

Ja uważam, że ta mapa może testowo wejść na serwer. Przydała by się większa różnorodność, a poza tym ta mapa należy do grupy moich ulubionych w cs 1.6 (Overpass, cache, Cbble :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to jest to. Anarchy swietna mapa. Jesli cbble nie mozna to moze anarchy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.