Skocz do zawartości

[BAN ✘] [BAN ✘] Karmel


Karmel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chciałem pograć jak zawsze ,dzisiaj wchodze i nie moge wejsc na serwer.Czy są jakieś błędy serwera ?

Bardzo prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy.

P.S Jestem starym graczem luzowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Sam miałem ostatnio podobny problem. Mnie zbanował plugin anty-cheat za zbyt duża stratę pakietów co objawiało się teleportami. Plugin to widzi jako speedhack. 

Możliwe że masz to samo. Jeśli tak to wyślij na pw Luzowi steamID oraz Twój adres IP.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W ten sposób to działa. Plugin banuje w ten sposób że amxban tego nie pokazuje. Sprawę musisz załatwić z kimś kto ma dostęp do ftp. 

@NWN_LUZ jak znajdzie czas to ogarnie. 

Mateuszek,
Nie wypowiadaj się w odwołaniach od bana gdzie nie jesteś adminem który nadała bana graczowi lub nie jesteś oznaczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penqu po pierwsze mylisz się i BAN widnieje w BANSIE z podanym adresem IP, http://csluzowniapl.e-kei.pl/bans/ban_list.php?bid=1638 po drugie nie jesteś już w BL więc następnym razem proszę nie pisz. Za kłamstwo że grałeś chwilę z banem z tamtego roku werdykt jest jeden, BAN zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gamoniem bo nie przeczytałem, że ban nadany przez admina jest sprzed roku, co za tym idzie jest przedawniony i musi on zostać na statusie permanentny. Przepraszam za komplikacje. 

Mateuszek,
Nic sie nie dzieje Sowa patrz czasem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.