Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] zmianka :D


Kolejarz1910

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: wywalenia niektórych, zbędnych pluginów.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: ponieważ są one kompletnie bez sensowne
3. Link jeśli jest:...
4. Twój nick z gry: Kolejarz >!1910!<

 

Chodzi tutaj między innymi o plugin sikania na pake podczas jej rozbrajania ... pokażcie mi sens tego pluginu skoro to jest fhuuuuu bardziej słychać niż zwykłe rozbrajanie.

Czaje, że to 4fun i @NWN_LUZ chcesz by było coś innego niż jest wszędzie ale to jest serio zbędne.

Drugą sprawą jest usunięcie skinów bo nikt na nich nie gra, widziałem może ze dwie, max trzy osoby które tego używały.

Plugin /knife też jest zmodernizowany, oryginał jest taki, że każda kosa ma swój inny wygląd a tutaj każda kosa ma identyczny, ten  podstawowy. Myślę, że lepszym pomysłem jest wprowadzenie oryginalnego pluginu kos. 

 

 

Przy okazji chciałbym napisać, że nigdzie, na żadnym innym serwerze nie ma tak dobrych i skutecznych adminów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to chyba lepiej, że słychać iż ktoś rozbraja. Jest czas by zareagować. Chyba jesteś pierwsza osoba, która czepia się sikania xD Co do skinów, ja używam. Inni mogą nie używać przez ostatnie zniknięcie monet, przez co musza zbierać od nowa na nowe skiny. 

 

Edit: @Kolejarz1910 szczerze to jakoś zbytnio do tego uwagi nie przywiązywałam. Tak jak napisał @DUCKDUCKDUCK co maja do tego skiny? Jeśli komuś się nie podobają lub cokolwiek innego, to po prostu ich nie kupuje i gra na klasycznych, wiec tu nie widzę problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikanie jest kompletnie bez sensu. I tak dobrze słychać  rozbrajana pake a po drugie jest to 4fun i nie każdy idzie do paki. Modele broni sa zalosne a granie nimi mija się z celem przez dziwny ruch broni i odrzut. Moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przecież to 4fun to czemu Wam przeszkadza to sikanie? :D Wymyślacie, jest dobrze.

@mojitoNikt Ci nie każe nimi grać, więc nie wiem o co sapiesz. Sam nimi nie gram ale jest znaczna większość serwera która jest za skinami.


EDIT@@@
@Kolejarz1910 Nawet nie wiesz jaki młyn był jak monety zostały zresetowane ;) (monetki = skiny) 

Edytowane przez DUCKDUCKDUCK
odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Megi napisał:

Jak dla mnie to chyba lepiej, że słychać iż ktoś rozbraja. Jest czas by zareagować. Chyba jesteś pierwsza osoba, która czepia się sikania

No dla Ciebie lepiej jako dla gracza terro, natomiast grając w anty, wolała byś by nikt nie słyszał tego, że rozbrajasz pake :p

 

16 minut temu, DUCKDUCKDUCK napisał:

Sam nimi nie gram ale jest znaczna większość serwera która jest za skinami.

No to mordo powiem Ci ze dowaliłeś, tutaj zawsze będzie full serwer, nie ważne czy są skiny czy ich nie ma. 

Lepszego 4funa na chwile obecna nie znajdziesz i myślę że to jeszcze potrwa dłuuuuugo nim znajdziesz coś "lepszego" 

Ludzie grający w csa, zawsze sobie cenili grę na serwerach 4fun dlatego ciągle będzie on zapełniony. 

Pamiętam początek tej sieci i tego serwera kiedy wstawało się jakoś o 10, wbijało się pograć, a tutaj czekałeś 20 min na to żeby wejść na serwer, tak jest do chwili obecnej a kiedyś skinów nie było :D

 

@DUCKDUCKDUCK to jest serwer cs 1.6, jak chcesz skiny to idź pograj w cs;go :p

MOIM ZDANIEM TO HAŃBA DLA CSA 1.6 ŻE KTOŚ ZACZĄŁ TWORZYĆ I WPROWADZAĆ NA SERWERY TE SKINY :D

 

 

@Megi tutaj chodzi o spadki fps jakie są przez zbędne pluginy typu skiny, a monetki można wykorzystać w inny sposób, do jakichś konkursów np.

Edytowane przez Kolejarz1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest wszystko okej zarówno I z paka jak i ze skinami. Wydaje mi się, że dla większości podobają się skiny I chętnie je wykorzystują a jeśli komuś nie odpowiadają może nie korzystać ?. Wraz z usunięciem niektórych pluginów serwer stracił by na swojej unikalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2019 o 23:01, Tp#Franek napisał:

Wraz z usunięciem niektórych pluginów serwer stracił by na swojej unikalności.

Mordeczko powiedz mi czy jest w chwili obecnej lepiej zareklamowany serwer choć w podobie do naszego 4funa ! 

Nie ma i nie będzie ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolejarz1910  w sprawie tego sikania na pakę to można był by coś zmienić 

Skiny przyciągają ludzi, jak usuniemy skiny czy coś w tym stylu to będzie problem z ludzmi i  będzie spina 

Co do kosy to można dodać skiny lub inny model do tego ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WItam. Pisze tutaj bo zmiany powstały znowu jak np informacje ile monet jaka ranga itp dlaczego teraz nie mozna tego wyłączyć? wczesniej była opcja "/hud" i było dobrze teraz nie ma. Druga sprawa to skiny/modele broni nie chce tego lubie klasyki i tez nie można a chwile byłem na serwerze połowa narzeka ludzi. Proponowałbym dołożyć możliwość włączenia/wyłączenia informacji jak i skiny/modele. Dzięki pozdrawiam.

 Vanilla,
Skiny można wyłączyć za pomocą komendy /models.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można wylaczyc to raz a 2 jak juz sa to zakupilem do ak za 3.5kafla i nie ma i nie tylko ja bo inni tez nie maja co inne zakupili..

 

jednak można wylaczyć ale nie dzialaja skiny:)

Edytowane przez ErRoR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.