Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na ludzi


Gienkoskyy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Gamol?
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę [CSXGuard" 1454 STEAM_1:0:2098759605,"xxxxD" 1479 STEAM_1:0:1400884235,"MAM" 1461 STEAM_1:0:417834136,
3. Powód skargi Obrażanie nie robienie celi oraz współpraca
4. Dowód rozpisany ss/demko runda 1/2

HLTV-1906301129-bb_aztec_s1.dem.zip

Edytowane przez Gienek4333
Poprawienie błedów orgrograficznych xd
 CZOKOMOKO,
A regulamin skargi to ty czytałeś. Gracz który składa skargę na na danego gracza musi rozpisać demko Podać minutę oraz rundę kiedy to się działo. Inaczej skarga zostanie odrzucona. Ja nie widzę tu dokładnej minuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ziomus twoj kolega @Optimuspompa zaczol nas wyzywac 23:35:99 tu jest miunta ktory zaczoł nas wyzywac wieć ogarnij sie."I ty chcesz admina PPFF"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamilos

Kiedyś mówiłem cele cele i cele i mnie obrażaliście że niby ja nie robie celi? a miałem 12 dedów a ty 4dedy nie wiem kto to jusz był ale wiem że tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym ty mówisz gamol bo oglądam te demko i z tego co widzę to jest ostatnia runda a ty masz tylko 2 zgony sam nie robiłeś celi połowę pierwszej rundy i zamiast wbijać to szukasz jak wskoczyć do kampy z respa więc nie wiem po co tyle kłamiesz jedyne co widać to to że [CSXGuard jest afk całą mapę i MAM tylko raz cię obraził no i faktycznie Odpalony xxxxD i MAM współpracowali

od razu przepraszam że się wypowiadam mimo tego że już praktycznie nie gram ale denerwuje mnie to jak kłamiesz

a i uspokój kolege bo też za dużo się wyzywa z MAM

i też nie bijcie na ziemi i nie na swojej kampie bo chyba wiesz że to jest niedozwolone przecież czytałeś regulamin :)

wow @Gienek4333 ja miałem kiedyś 100 dedów i używaj opcji edytuj a nie posty walisz ciągle 

Edytowane przez De_nY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gienek4333pomimo odejścia mojego i denego, (ja przed Windows) widzę że aby ty składasz skargi i nie ogarniasz nic kompletnie to dla ciebie jest amx 8/10 jeśli ty masz być adminem ja już chyba nie wrócę. 

Screenshot_20190628-220827.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 rundzie nic ci gracze co podałeś nie zrobili oprócz pozwolenia na wrócenie na kampe zamiast latania za nim. Natomiast ty po tym gdy gracz wbił do ciebie z twojej kampy powiedziałeś "Kurwa nie skracaj bo bana dostaniesz."

Dopiero w 4 rundzie Optimus zrobił rc + wyzywał się z graczem MAM a gracz MAM współpracował z graczem w ct.

No to tak:

Gamol ban na 1h za obraze + nie wykonywanie celi

MAM ban na 1h za obraze + współprace

Optimus ban na 1h rc + obraza

I następnym razem @Gienek4333 opisz dobrze skargę bo następnym razem ją odrzucę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.