Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Przepraszam ale musialem to napisac powodu decyzji Alberta!


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

Witam z tej strony ef bek chciałbym coś przekazać dla administracji serwera. Jeśli gracze chcą coś od siebie dodać śmiało!

Oto informacje które maja na celu by nasz serwer nie upadł.

 

No bo tylko kilka osób wie o tym ze Albertd rezygnował z serwera i jak z webmastera. :( Dlatego pisze ten temat by jakoś razem my admini i jak opiekunowie serwera żebyśmy coś z tym zrobili. Tu nie chodzi by go przekonać do zmiany decyzji bo każdy powinien zrozumieć jego decyzje. Sam rowniez miałem tako sytuacje a nawet kilka razy odnoście rezygnacji mimo tego bylem głupi ze tak postąpiłem. A wiec tak admini BB chciałbym żeby każdy z was zaczął grac na serwerze regularnie kto może chociaż te 30min/60min. Żeby w końcu było widać adminów aktywność na serwerze. Nawet ci co się nudziło fajnie by było żeby pograli rowniez. Sam rowniez zacznę grac na serwerze mimo ze nie mam co robić na serwerze. :P Wtedy chociaż gracze będą widzieć ze bardziej jest aktywniejsza administracja na serwerze i  wtedy coraz więcej graczy będzie u nas grac. :D 

 

 

To tyle z mojej strony mam nadzieje ze zwrócicie na to uwagę i jakoś serwer zacznie być bardziej zadbany i grywalny przez administracje serwera. Prośba do administracji forum żeby nie dawała mi ostrzeżenie/warna za to ze napisałem ten temat bez wzoru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie grania na nie mogę z powodu każdy admin wie więc ja za siebie przepraszam szkoda mi serwera i ratował bym go lecz nie mogę gdybym mógł grał bym 6-7h lecz nie mogę więc z tej strony przepraszam za siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jak dla mnie spoko pomysł fyby lecz nie każdy też ma czas (przez sprawy prywatne życiowe poprostu krok w dorosłość ) by grać na serwie ja np praktycznie nic nie gram no wręcz dosłownie nic nie gram przez moje sprawy prywatne praca dziewczyna być może też mały pisiontek będzie na świecie za niedługo lecz czasem jak znajdę choć chwilke to wbije pogadać pośmiać sie bo jednak czasem brakuje mi tych czasów śmiechów wyzywania sie tyrania dla zabawy lecz z czasem trzeba poprostu dorosnąć i zdecydować co jest ważne a co ważniejsze nie chce by ten serwer upadł po powstał dzięki mojej albercika i takiego jednego  Des........ kto wie ten wie ale w tym serwie drzemie naprawde ukryty potencjał by być najlepszym wśród najlepszych a jak dla mnie to już nim jest co do aktywnośći to jak dla mnie nie liczy sie az tak bardzo jak czesto wbija tylko ile w to wkłada serca i pasji oraz nadziei bo ja naprawde niekiedy wbijam na serwer jest szaro ponuro a posiedze z kims 5 min odrazu robi sie wesoło kolorowo jak dla mnie adminem sie jest z powołania z pasji chęci uszczęśliwiania innych nie ile masz przegranych godzin  to jest moje zdanie a moj skarbek rezygnuje nie ważne z jakiego powodu ważne jak będziemy go wspominać jakie dobre i złe chwile z nim przegraliśmy, przegadaliśmy  uczcijmy jego pamieć i poprostu bądzmy tacy jacy zawsze byliśmy czyli najlepsi <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@o ja pisiont groszy No nie pierdol pisont że wpadłeś xD ( a o mnie to zapomniał napisać a kamillos to przecież zawsze taki wyjątkowy :D)

 

Mam zamiar w następnym tygodniu wziąć się za ""przeprowadzkę"" więc prawdopodobnie zacznę grać ale to tak wieczorami albo nocą ... Czas pokaże

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamilloS bo o tb nie moge nic napisac bo te informacje sa tajne/poufne :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęce ale ten tydzień był lipny że gt z 3 dni nie przekraczało 3-4 godzin no niestety miałem misje i brakowało mi chęci do gry ze względu na okoliczności i problemy własne jak i rodzinne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz fb do tego przydało by się jak by każdy admin też korzystał z disocorda serwerowego bo często są tam jakieś informacje o których możecie się nie dowiedzieć.

Graczy bb też zachęcam do korzystania z niego bo jest to szybki sposób skontaktowania się  z opiekunami lub adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.