Skocz do zawartości

to jest admin ? taa yhmmm


KIL33R[t]MACHIN3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: HappyV
Godzina, data zdarzenia: 19:09 04.12.2016
Mapa: de_nuke, i jakas tam wczesniej ( nieznam)
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: madmax_jaworzno
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Niemam
Opis sytuacji: zaczeło to sie na jakieś mapie (nieznam nazwy) że jakiś koleś pisał "Kto zgadnie co bd robił przez 3 dni dam mu 1k zł" ja mu odpisalem ze "jezsu pewnie bd grać w cs" a on "nie" to mu napisałem po co piszesz i tak nikt nie zgadnie weź idz głupi jesteś ( czy coś takiego nie pamiętam) no i dostałem na 30 minut bana za (ochlon) no to wyłączyłem cs i potem ogl na yt :p znowu weszłem na server po jakimś czasie i był to nuke :) no i patrze koleś zbugował sie i kampi na srodku mapy w hangarze :p no to pisze mu wywalaj kamperze ( ktos inny też cos podobnego napisał) i ten kamper ze jak mi sie nie podoba to mam wyjść to ja mu odp sam masz wyjśc kamperze je*any i po 1 rundzie JEB ! HappyV dostał bana na 1day powód: wyzywanie gracza :p nierozumiem myślenia tego adm :p gdyż wiele razy i nie tylko ja ktoś kogos wyzywał i nie leciały takie bany :p ok leciały ale nie na 1 dzień mysle ze z tym adminem trzeba coś zrobic :p a pozatym pytałem se go kilka razy na innej mapie o coś a on wgl nic nie odp. Tyle mam do powiedzenia
Dowody, świadkowie zdarzenia:Widzieli pewnie gracze nieznam tych osób co teraz tam były

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: madmax_jaworzno
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'obraza gracza '
[AMXBans] Duration: '1 day'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:648939584'
[AMXBans] Your IP: '178.215.203.122'
[AMXBans] =======================================

i wydruk z konsoli dodam :)

Edytowane przez KIL33R[t]MACHIN3
a tak o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem Twojego podania
Napisales sam siebie sprzedajac. Podales dokladnie wszystkie przeslanki do tego by Cie ukarac. Nie masz dowod i kolejny -. Skarga bezzasadna. Brawo dla admina. Zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.