Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] SKarga na r3mOL


Naleprzy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: pro Player 2000
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: r3mOL ^^^>>>CZAJ TEAM<<<^^^Oli
3. Powód skargi: wyzywanie
4. Dowód rozpisany ss/demko: http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1907141625-bb_luz.dem.zip 
1 runda pod koniec sam i początek 2 rundy gracz r3mOL wyzywa mnie i mnie to za smuciło
2 runda gracz 2 wyzywa takim cytatem " moją rodzine na nic nie stać" czyli po myśli mojej to znaczy że moja rodzina jest biedna a z czego mi wiadomo
po rodzine grozi permem   

Edytowane przez Naleprzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie pisalem czegos takiego jak "twoja rodzine na nic nie stać" 

Po 2 zaczales mnie wyzywac przez mikrofon bo pewnie wiesz ze HLTV nie nagrywa mikrofonu

Po 3 Ty zebys zamknal ta swoja morde to musialbys dostac mute albo ban, doslownie wszystko komentowales co sie tylko dalo a ze na serwerze nie ma komendy /mute /votemute no to jakos trzeba bylo cie uspokoic 

Po 4 Jezdzic po rodzicach zaczales ty przez mikrofon. 

Po 5 Kazdemu na serwerze komu sie da grozisz skarga (ooo ten ma 4 przeszkody zlaz z kampy albo skarga na forum / Bijesz na ziemi skarga na forum)

 

Odemnie tyle w temacie.

Lepiej sie ogarnij chlopczyku 

Edytowane przez r3m0L
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 

1. nie mówie że ty wyzywałeś mnie po rodzicach tylko Czaj team ale nie chciało mi się pisać jego nicku bo jest długie

2. sam zaczołeś wyzywać bo na demku widać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku nie mozna zobaczyc czy ty uzywales mikrofonu ale moga potwierdzic osoby z serwera ze pisalem na chacie zebys zamknal morde bo komentowales wszystko co sie dalo a to by zbedne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleprzy Tak, R3m0l jest bardzo agresywny mnie tez obrazal ale skargi nie bede pisal. Lecz nwm jak to wyglada u  czaj team

Edytowane przez Venom33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

 CZOKOMOKO,
Po co piszesz takie posty które nic nie znaczą??? A pozatym nie grasz na bb więc proszę cię abyś się więcej nie wypowiadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, r3m0L napisał:

Na demku nie mozna zobaczyc czy ty uzywales mikrofonu

Akurat słychać :)  no i masz pecha. Odpoczniesz sobie na 1 dzień :) 

a  ^^^>>>CZAJ TEAM<<<^^^Oli też zostanie ukarany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.