Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Zjem cie :D


Venom33

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Venom33
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę Zjem cie 
3. Powód skargi Więc tak zjem cie  gdy komus pomagal to zabudowal mu kampe i dal go do niej, nie mozna wtedy bylo gracza zabić...., potem zjem cie  pomogl koledze i dal go do kampy gdzie okolo bylo 
10 prszeszkod i dal mu goda , wszedlem do jego kampy i bilem tego typka ale on mial goda... potem jeszcze Zjem cie  naduzywa admina czyli, glosuje na np pytanie :"Admin to nub"
potem groził mi ze mnie pobije w realu. A i jeszcze kickowal mnie za to ze zabilem jego kolege. O i teraz jeszcze mnie odrodzil jak mialem kampe
4. Dowód rozpisany ss/demko HLTV 1 runda 2:40 http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1907171847-bb_magicworld.dem.zip  i http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1907171821-bb_base_b3.dem.zip 1 runda 3:50

 

bb_magicworld

Zjem cie :D - pisalem ze to zart po 3. - na demku wszystko jest, wiec spokojnie

Wojtson zaraz poszukam poczekaj..

Czoko juz

Edytowane przez Venom33
 CZOKOMOKO,
Czemu jak składasz skargę nie przeczytasz co pisze pod wzorem tylko go kopiujesz? Podaj minute i rundę bo inaczej skarga odrzucona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał Ci kicka bo zabiłeś typa jak mu pomagał 

A no i demko byś dał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Gdy odblokowywałem kampe Seby włożyłem klocek w bariere to nie znikł, nie zauważyłem tego, bo poszedłem pomóc 2 osobie :)

Po 2 Ziomek z tym pobiciem to już śmiech na sali... (Tak pobije cie, a nawet nie wiem gdzie mieszkasz)

Po 3 Pisałeś że jesteś za mapą. [5558 PR] Venom33: jestem za mapa

I po 4 ostatnie to zastanów się co piszesz tera ze kolegę  zabiłeś  a wcześniej ze typka któremu pomagałem

Zjem cie :D - pisalem ze to zart żeby tak kłamać musisz być naprawdę być jakiś nie ten teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Demko

Początek rundy [CSXGuard wzywa pomoc ty mu pomagasz i venoom33 zabija drugą osobę. Dałeś mu bezpodstawnego kicka za to że zabił podczas pomagania, a nie ma że nie wolno zabijać podczas pomagania.

 Pomagasz dla [CSXGuard wrzuciłeś go na kampe która ma więcej niż 3 stożki,a można mieć max 3 stożki i jeszcze nie zabrałeś mu goda.

2 Demko 

Zjem cię pomagasz dla seby zblokowałeś wejście,dałeś mu goda i budowanie po czym on sobie zabrał surfa, a potem dostawił i zrobił sobie trudniejsze wejście. Po czym pobiegłeś sobie do csx guarda i zostawiłeś sebe z kampą bez wejścia i z godem. Gdy zacząłeś pomagać dla csx guarda venom próbował go zabić, a ty mu kicka dałeś znowu bezpodstawnie.

Zjem cie dostajesz ostrzeżenie następna słuszna skarga i leci degrad :)  

Edytowane przez Wojtson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.