Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] ban za WH gdy nawet nie byłem na serwie podszywka


SnopraS

Rekomendowane odpowiedzi

Godzina 12:45, to start mapy de_train, można sprawdzić to na hltv. Czyli po tym jak odpaliłeś kompa, wbicie na serwer gracza o nicku SnopraS, to gdzieś godzina ok. 12:50. A Ty wstawiasz ssy potwierdzające, że mogłeś to być Ty.

Nie wiem jak na to zareaguje administracja, ale ktoś z Was może się zgłosić do mnie i zrobimy mały teścik i będzie wszystko wiadome na 100% ;) 

 

PS: Nie wiem czy to by mogła być podszywka, ale drogi graczu radze zrobić konto na steam i zakupić csa, wtedy by nie było takiego problemu :) NieNie mi to oceniać czy to była podszywka, czy może teraz udajesz głupka. Gracz na demku jest na pewno odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię proszę ban jest dla CIEBIE bans pokazuje jak pięknie radzisz sobie z zmianą IP jak i samym SteamID więc, różne adresy IP podczas logowania jak i gry, ten dowód który dałeś jest nic nie znaczący plus godzina jest śmieszna, wstawiony post 22.20 a na SSach 00.04. Więcej nie wytykam a BAN zostaje. Mogłeś nie grać na czitach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.