Skocz do zawartości

Skarga na R a f i k ;3


Najarany Krzys

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick: Najarany Krzys
Nick oskarzonego: R a f i k ;3 (admin)
Godzina, data zdarzenia 08.12.2016r. 16:40
Mapa : css_overpass
IP- nie mam :P
Opis sytuacji: Swiezo wbilem na wasz serwer CS GO MOD. Na mapie css_overpass po stronie TT Wbilem sie na drabinke i dostalem flesha od swojego. Od razu zginalem z reki R a f i k ;3 -a i powiedzialem w tym momencie do gracza z mojej druzyny "No ty Cwelu jeden". Ale, że zabil mnie rafik i on od razu tez zginal to uslyszal co powiedzialem i dostalem bana na 1 dzien niby ze powiedzialem do neigo ty cwelu. Po 1 to nie do niego. Po 2 za obraza gracza powinno byc OSTRZEZENIE lub ban max na 30 min. Po 3 OSTRZEZENIE powinienem dostac nawet jesli bylo by to do admina. Po 4 ban za obraze siega max 3h ... I tak dodatkowo ostatnio wymienialem sie z oskarzonym skrzynka za klucz. Dalem mu skrzynke i mnie wywalilo z serwera pozniej jak wbilem i powiedzialem zeby oddal mi klucz on powiedzial ze klamie itd. i za niby "klamstwo" dal mi bana na 3h ? Nawet jesli za klamstwo ban to kabaret a ban na 3h to placze ze smiechu. Taki admin tylko utrudnia graczom gre a nie pomaga. Prosze o UB a R a f i k ;3 powinien zostac zdegradowany. I tak przy tym jak to powiedzialem to on powiedzial " no to teraz kurwo lecisz z banem" sam mnie obrazil i to gorzej. JA GO NIE OBRAZILEM a wyrwalem bana i to na 1 dzien? On ma cos nie tak ze soba... Jak mowilem czekam na UB i degrada admina. Dowodow nie mam jak dac bo powiedzialem przez mikro a poza tym nie do niego... I wyrwalem bana ... Jak macie miec zamair dalej takich adminow przyjmowac to Ja i wielu nastepnych zrezygnuje z tego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Powiem tak , za cw*** to ja bym dał również bana na jeden dzień , i to jest bez różnicy czy obraziłeś jego , czy gracza :) . Co do 2 sprawy niech sam się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak znam Rafika ciężko go wyprowadzić z równowagi , druga sprawa za każde wyzwisko , które leci w stronę admina/gracza , admin czy inna osoba z naszej administracji ustala bana wg siebie. Względem słowa "cw****" też dałbym bana na 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po 1 powinno byc ostrzezenie. Po 2 jest go latwiutko wyprowadzic z rownowagi jak widac ... Po 3 ban za obraze 1 dzien nie powinien siegac. Na 1 dzien to jakbym mu jezdzil po starszych od kur*** chu ***** itd itd. wyzywal ... To bym zrozumial ale za 1 slowo i to bez ostrzezenia i jak mam powod bana powiedziales do mnie ...
Prosze wycinek z Konsoli: Server # 23
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina R a f i K : 3.
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 59 minut i 35 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Najarany Krzys
[AMXBans] Powod : ' przez mikro powiedzial do mnie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-LUZownia.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 820944813 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 77.115.4.93 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja konsole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za słowo cw*** dałbym spokojnie na tydzień, zapewne sam dobrze nie wiesz co oznacza to słowo i nie było by dla mnie ważne czy to było do gracza czy Admina.
Jak już zostało Ci wytłumaczone w regulaminie serwera GO MOD jest jasno napisane, że to Admin ustala długość bana za obrazę (gdybyś się zapoznał to byś wiedział).
Co do sytuacji z kluczem to musi sam Rafik nam wytłumaczyć !

edit.: Za niektóre słowa nie ma ostrzeżenia, nawet u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat?
Ban na 1 dzień jest dla Ciebie karą, przez ten czas ma do Ciebie dotrzeć jasno rozpisany regulamin który zakłada banowanie graczy za brak kultury a tym bardziej za obrazę KOGOKOLWIEK.
Jak dla mnie powinieneś usiąść na dupie troche bo widzę że w gorącej wodzie kąpany jesteś i nawet nie potrafisz spokojnie konfliktu rozwiązać tylko się rzucasz na wszystkie strony.
Ja bym bana utrzymał.
Chociaż decyzja należy do H@ i wypowiedzi Rafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pisałem , że bez wyjątku czy to gracz czy admin tak.. Więc taka dyskusja nie ma sensu do kogo to powiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powód bana nie zmieścił się w konsoli... "przez mikro powiedział do mnie "co za cwel"", zabiłem cie i odrazu słyszę co mówisz przez mikro, wiec krotko zwięzłe i na temat: BAN ZOSTAJE, TO NIE PIASKOWNICA CHLUPIE, NIE MA OBRAŻANIA CZY TO ADMINA CZY TO INNEGO GRACZA!! ZA TAKIE SŁOWA CIESZ SIĘ ZE NA 1 DZIEŃ TYLKO :D

2 Sprawa, chciałeś wymianę, to ja zrobiliśmy, dostałeś ode mnie klucz, to żeś zaczął pisać ze nie dostałeś i nawet tam jakieś groźby były, wiec upewniłem się w konsoli czy na pewno go dostałeś. NIE MYLIŁEM SIĘ- DOSTAŁEŚ. Wiec dlatego dałem ci bana za kłamstwo w żywe oczy. SSy z konsoli dla potwierdzenia mam na lapku w pracy wiec nie dam rady ich wrzucić, a co do rzekomego WYZWANIA CIE, to ja nie mam 15 lat żeby tak się odzywać przez mikro do graczy, nawet jak jestem zdenerwowany trudno mnie wyprowadzić z równowagi :).

WIEC REASUMUJĄC:

ZA BRAK KULTURY BAN ZOSTAJE NA 1 DZIEŃ. PRZEMYSŁ, OCHŁOŃ I WIDZIMY SIĘ JUTRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę tutaj pewną ważną sprawę.

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?1207-Regulamin-GOMOD[/url]

Na naszym serwerze nie ma mowy o "Powinno być ostrzeżenie, ban na max 3h" czy inne wymyślne kary...
ADMIN DECYDUJE O DŁUGOŚĆI BANA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.