Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Zjem cie :D


Venom33

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Venom33
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę Zjem cie 
3. Powód skargi Zjem cie  [admin] wklada kazdego do kampy mimo ze gracz nie jest nowy, Ostatnio zrobil cos takiego ze otworzyl bariere przed czasem i nam sie jeszcze  dawal a i dzisiaj mi dal kicka za nic
4. Dowód rozpisany ss/demko 9.25 3 lub 4 runda  Widać jak zjem cie otwiera bariere i nam sie daje  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1907301526-bb_arcade_color_v.dem.zip  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1908011359-bb_minecraft.dem.zip 6.30 kick za nic 2 lub 3 runda

ef bek to niech teraz kazdy admin otwiera bariere i daje sie ct podexpic skoro nic zlego w tym nie widzisz

Zjem cie :D tylko jakis typek tak powiedzial ale ty masz swoj mozg 

 

Dodam ze admin zjem cie :D mnie caly czas  prowokuje jak bedzie taka potrzeba to dam demko

Edytowane przez Venom33
 CZOKOMOKO,
Czytanie ze zrozumieniem fb napisał że dawanie graczy na kampy to nie jest nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Skarga nie słuszna na admina dlaczego?

Jeśli chodzi o dawanie graczy na kampę to ja nie widzę w tym nic złego. Co z tego ze to nie nowy gracz/gracze skoro tak przeważnie większości adminów daje do kamp graczy nawet tych co graja długo na serwerze.

Kolejna sprawa nie wolno otwierać barriere przed czasem to tylko według mnie powinien dostać słowne ostrzeżenie i tyle. Lecz decyzja należy po stronie opiekunów jest i jak h@ co z tym zrobią.

Jeśli chodzi o kicka admin ci go dal żeby potem wpisać w konsole amx_last i ci dać bana na ip.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kampe każego nie daje więc....

Kicka ci dałem po to żeby wczytało mi tw ip bo i tak byś dostał bana.

A do otworzenia bariery sie przyznaję, bo sami mi mówiliście żebym otworzył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin otrzymuje ostrzeżenie.

I następnym razem jak ktoś będzie namawiał admina do otwierania barriery admin ma prawo go zbanowac bo z tego co słyszałem to nie tylko zjem jest namawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.