Skocz do zawartości

Rzekomy Norecoil


DIILer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: DIILer
Godzina, data zdarzenia: ok.22:00, 08.12.2016
Mapa: css_kabul.bsp
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: --Matix--
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Nie posiadam IP gracza --Matix-- i nie wiem gdzie go mogę znaleść
Opis sytuacji: To była może 3 runda, byłem w wentach z dwoma innymi graczami z drużyny, chwilę później został zabity admin serwera --Matix-- od tego momentu nie minęło może pół minuty a zostałem zbanowany permamentnie za domniemany NOrecoil lecz to kłamstwo, jakiego takiego dowodu nie mam gdyż na 100% wiem ,że recoil mam taki jak inni gracze z racji, że pierwszy raz widze tego admina (gram na tym serwerze kilka tygodni) nie ufam mu a ja sam mam już kilka skinów i nie chciałbym ich stracić bo komuś zachciało się banować za nieudana rundę tak naprawdę.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Jak napisałem powyżej nie mam żadnego dowodu natomiast grałem wielokrotnie na tym serwerze dobre mecze z takimi graczami jak kiepulpl, pojebaniec, szwedzik czy inni nikt nie wnosił na mnie skargi za NOrecoil. Jedyne co mogę wysłać to screen z konsoli , co do świadków proszę zapytać kiepulpl nie narzekał na mnie.
Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ci moderator napisal wyraznie, ze jesli nie bedzie demka po uplywie 48 godzin od nalozenia bana, to wrocisz do gry. Tak wiec czekaj i nie rob offtopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten dział kolego :) Dziwne celownik ci nie szedł w góre [URL="http://www95.zippyshare.com/v/cPevqfsZ/file.html"]http://www95.zippyshare.com/v/cPevqfsZ/file.html[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.