Skocz do zawartości

Wcale to nie Skyen ;)


-->K3nNyZ3Z<--

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zgłosić oszustwo przez gracza o nicku 'Wcale to nie skyen ;)'. Napisał ze sellnie AWP Dragon Lore i napisałem mu, że dam mu ak i skrzynki za tą awp zgodził się więc mu dałem po czym uciekł z serwera. Prosiłbym, aby ten gracz został jak najszybciej ukarany na serwerze i odzyskanie mojego ak. Ps. tutaj skopiowałem z konsoli bo nie wiem czemu, ale nie mogę zrobić ssów, a skrzynek mu nie zdążyłem dać bo uciekł.
___________________________________________
1| *DEAD* Wcale to nie skyen ;) : sell awp dragon lore
_______________________________________________________________________
2| -->K3nNyZ3Z<-- : wcalne to nie skyen ZA AWP DRAGON LORE DAM CI AK I SKRZYNKI
_______________________
3| Wcale to nie skyen ;) : ok
______________________________________________________
4| [Cs-LUZownia.pl] Oddales skin Outlaw AK47 Wcale to nie skyen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga sprawa co to jest za dowód, napisane ręcznie wiec jak to ma być wierzytelne??
Przestańcie się miedzy sobą wymieniać jak nie macie do siebie zaufania i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie mogę zrobić ssów. Ale mniejsza z tym a tak w ogóle to po co miałbym kłamać, że mi ukrad skin ? jaki byłby tego sens skoro on mi nic wcześniej nie zrobił. Ale nie to nie. (Nie, nie czytałem regulaminu ale ktoś kiedyś napisał [admin] że za oszukanie jest zerowany czy ban). :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakis dowod musi byc. Ale przytocze pkt regulaminu:
[CENTER][COLOR=#C0C0C0]Administracja nie wspiera wymian na serwerze Gry, co za tym idzie nie zwracamy utraconych Skinów / Kluczy / Skrzyń podczas wymiany.[/COLOR]
[COLOR=#C0C0C0]Jeśli zostałeś oszukany możesz złożyć stosowną skargę w celu ukarania oszukującego gracza. [/COLOR][/CENTER][B][COLOR=#FF0000]KARĄ ZA OSZUSTWA JEST ZEROWANIE KONTA![/COLOR]

[B][COLOR=#FF0000]Wchodząc na serwer gry akceptujesz powyższy regulamin.[/COLOR][/B][/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.