Skocz do zawartości

Nowa Lista Map


=[AD]= MisterKubixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Piszę tutaj gdyż chciałbym aby lista map na serwerze GO:MOD uległa zmianie. czerwonym kolorem zaznaczyłem mapy, które moim zdaniem powinno się zmienić lub usunąć, zielonym natomiast mapy które powinno się dodać.

[B]Lista Map:[/B]

1 css_dust2 (1-32)
2 [COLOR="#FF0000"]css_dust2_remake (1-32) [/COLOR]{Chodź wiem, że tej mapy Boziak. nie usunie xD}
3 [COLOR="#FF0000"]de_blue (1-32) [/COLOR]
4 css_assault (1-32)
5 css_overpass (1-32)
6 css_train (1-32)
7 [COLOR="#FF0000"]csg_office (1-32) [/COLOR]
8 css_dust3 (1-32)
9 [COLOR="#00FF00"]css_nuke (1-32)[/COLOR] {Można zamienić na css_nuke2}
10 css_aztec (1-32)
11 css_inferno (1-32)
12 css_cache_go (1-32)
13 css_dust (1-32)
14 css_kabul2 (10-32)
15 css_mirage (1-32)
16 css_port (10-32)
17 css_india2 (1-16)
18 css_india_go (1-16)

[B]Dodanie:[/B]

[COLOR="#00FF00"]css_crane (1-32)
de_anarchy_csgo (1-32)
de_vertigo_go (1-32)[/COLOR]

[COLOR="#FFD700"]css_dust2_go lub css_dust2night_go (1-32) [/COLOR] {Jeśli Naprawiony zostanie bug na gali z wchodzeniem w txt}
[COLOR="#FFD700"]css_cbble (1-32) [/COLOR] {jeżeli także zostanie poprawiona}

Dziękuję to tyle ode mnie. Gdybym znalazł jeszcze jakieś ciekawsze mapy na pewno je tu dopiszę :)

[B][COLOR="#FF0000"]Mapy oznaczone kolorem czerwonym są praktycznie nie grane i nie lubiane przez graczy[/COLOR][/B]

Edytowane przez =[AD]= MisterKubixPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem czy lubią gracze te mapy czy nie, ale ja bym usunął azteca, bo grałem 3x na aztecu na tym serwerze i zawsze spadała liczba graczy o około 10 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='FruKtuOzO']nie bardzo wiem czy lubią gracze te mapy czy nie, ale ja bym usunął azteca, bo grałem 3x na aztecu na tym serwerze i zawsze spadała liczba graczy o około 10 ^^[/QUOTE]

De_blue nigdy nie było chyba grane (trzeba by było zobaczyć w Logach) a te pozostałe na czerwono widziałem może raz od końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

office i blue cos mi nie smigaja, wiec sie nie wypowiem, natomiast azteca z przykroscia moge stwierdzic ze mapka, nie za czesto grywana, lecz nie bylbym za jej usunieciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto:
de_Blue (Chwilowo na czas naprawy)
css_aztec

Naprawiono:
csg_office

Dodano:
css_crane - możliwe crashe mapa nieprzetestowana
de_anarchy_csgo - możliwe crashe mapa nieprzetestowana
de_vertigo_go - możliwe crashe mapa nieprzetestowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Boziak.']Usunięto:
de_Blue (Chwilowo na czas naprawy)
css_aztec

Naprawiono:
csg_office

Dodano:
css_crane - możliwe crashe mapa nieprzetestowana
de_anarchy_csgo - możliwe crashe mapa nieprzetestowana
de_vertigo_go - możliwe crashe mapa nieprzetestowana[/QUOTE]



Faktycznie Vertigo jest zbugowane większość graczy ginie na respie proszę o jej usunięcie :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za przywróceniem azteca! ta mapa jest 10x lepsza od oryginalnej cs1.6 fajnie się gra z tymi dodatkowymi wejściami i filarami w wodzie za ktorymi mozesz sie osłaniac a w oryginale strasznie ciężko sie przedostać dołem... mapa kozak naprawde zmiany w aztecu sa pozytywne. Jest komenda rtv i głosowanie także proszę o przywrócenie mapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PawełB']Ja bym był za przywróceniem azteca! ta mapa jest 10x lepsza od oryginalnej cs1.6 fajnie się gra z tymi dodatkowymi wejściami i filarami w wodzie za ktorymi mozesz sie osłaniac a w oryginale strasznie ciężko sie przedostać dołem... mapa kozak naprawde zmiany w aztecu sa pozytywne. Jest komenda rtv i głosowanie także proszę o przywrócenie mapki[/QUOTE]

popieram, fajna mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knopperss to juz bylo poruszane wiele razy i chyba nic sie nie zmieni w tej sprawie, ale popieram powrot Azteca, fajna duza mapa, duzo ludzi chcialo ja grac, nie rozumiem czemu zostala usunieta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Mapa aztec nie tylko ze jest fajna ale też przyciąga. Graczy z tego co się orientuję. Mee too za przywróceniem owej mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.