Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga .


adewrfqewdq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: smiley .

Godzina, data zdarzenia: 10;54 09.08.2019

Mapa:de_kabul32

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę : BloodyAlien

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: ?

Opis sytuacji:Sytuacja wyglądała tak ,że jeden z graczy napisał coś tam w żartobliby sposób może on tego nie odebral w formie żartu .

Napisałem ,że jest niekompetetny i nie warto z nim rozmawiać bo nie da sie z nim porozmawiać normalnie , ostatnio groził mi że dostane perma więc to jest żalosne z jego strony dostaje bana za to że napisalem chłopakowi żeby nie rozmawiał z bloodym bo dostanie bana lub bedzie go kickował .

Ps : Bloody jeśli masz zły humor idz zajaraj szluga a nie wyżywasz sie na graczach ;d


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: BloodyAlien
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Reason: 'odpocznij troche'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:876436424'
[AMXBans] Your IP: '188.147.106.121'
[AMXBans] =======================================

Tylko ,że to nie było nic obrażłiwego ; p Jeśli nie wiesz co to znaczy być kompetentnym czy niekompetentnym zajrzyj do słownika

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede tolerowal takiego zachowania jak ktos mnie wyzywa od cip tylko dla tego ze przeszedlem do tt bo nie rowne sklady byly dostal kicka jako ostrzezenie i nic nie dalo tylko dalej drazyl temat i nie grozilem permem tylko jesli ty oporowiec to bylo ze za takie zachowanie jakie pokazywales ostatnio na serwerze sam joker mowil na admin voice zeby dawac bany na jeden dzien nawet od prototypa dostales bana http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=20065

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym cos mowil, ale gracze czasami sami prowokuja adminow, juz pare taka sytuacje miałem a pozniej jest na admina bo ten wyzywal. Gramy razem nie robmy burdelu jak cos komus nie pasuje jest exit w grze, a poza tym nie bronie bloodiego jest dobrym adminem ale nie ktorzy czasem na za duzo sobie pozwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że nie odnosisz sie do tej sytuacji wariacie jaka miejsce dlatego napisalem że jestes niekompetentny i nie warto z toba wymieniac zdania  ;d

Nie masz za grosz dystansu do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, adewrfqewdq napisał:
Przed chwilą, Xtazy | Adrenaline Rush. napisał:

nie zebym cos mowil, ale gracze czasami sami prowokuja adminow, juz pare taka sytuacje miałem a pozniej jest na admina bo ten wyzywal. Gramy razem nie robmy burdelu jak cos komus nie pasuje jest exit w grze, a poza tym nie bronie bloodiego jest dobrym adminem ale nie ktorzy czasem na za duzo sobie pozwalaja.

 

Tylko ,że napisałem nie warto wymieniać z nim zdanie i jest niekompetentny to tyle w tym nic nie bylo obraźliwego oO

 Kyrche,
Nie pisz posta pod postem, masz opcje „edytuj”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co sie odzywasz do mnie i prowokujesz swoim zachowaniem zeby dostac bana zamiast przemilczeć i grac uwierz ze jak nie ja to ktos inny zbanuje cie za te zachowanie na serwerze co od paru dni pokazywales oporowiec :) za darmo bana od prototypa nie dostales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec gadki odczekasz bana next time język za zębami i nie udzielaj się to będzie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie straciłeś szacunek do mnie nie prowokuje cie zachowaniem to po pierwsze . Po drugie jakim prawem mnie banujesz skoro nie masz powodu . Po trzecie napisalem do chłopa, którego brzydko mowiąc potraktowałes jak gówno totalne wyrzuciłes go zamiast zwrócić mu uwage ,że ma tak do Ciebie nie pisać po czym pisze ,że nie warto z toba wymieniać zdania bo zawsze kończy sie tak samo . Nie odnosisz sie do skargi to jest 4 powód uznaje to za spam pod tym postem.

2 minuty temu, BloodyAlien napisał:

to po co sie odzywasz do mnie i prowokujesz swoim zachowaniem zeby dostac bana zamiast przemilczeć i grac uwierz ze jak nie ja to ktos inny zbanuje cie za te zachowanie na serwerze co od paru dni pokazywales oporowiec :) za darmo bana od prototypa nie dostales

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też Ci dawałem BANA i temat blokuje bo zaraz bedzie spam, decyzja opiekunów co do decyzji. BAN moim zdaniem słuszny ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.