Skocz do zawartości

Skarga!!!


AIMMIAAIM

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: AIMMIAAIM
Godzina, data zdarzenia: Teraz 2016.12.13
Mapa: Nie pamiętam :v jaka to była
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Ra[E]
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: "Ra[E]" 4924 STEAM_0:1:40576696 15 11:14 28 0
Opis sytuacji: A więc tak gram sobie autolamą a Miętowa pisała na Czacie z J@ ze jak jeszcze raz to sie powtórzy to napisać skargę więc ja piszę skargę skoro nie można grać tymi autolamami to je usuncie i tyle bo kicki sa bez podstawy....
Dowody, świadkowie zdarzenia: Mietowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam ale dostałem zezwolenie od NWM_LUZ na dawanie kików jak ktoś używa auto lamy. Aż pozwolę sobie na recytację naszej rozmowy na steam.

Ja: A wgl ile trwa 1 mapa
NWM_LUZ: 20 lub 15 min
NWM_LUZ: nusiał bym sprawdzić
Ja: aha spox
Ja: Mogę banować za auto szmaty albo kikować?
NWM_LU : kick

Więc jak dostałem zezwolenie to robię to. A jak wiem jest on właścicielem,a jego słowo nie idzie na marne.
Jeżeli będzie trzeba to dorzucę ss z naszej rozmowy.
Dla mnie jak i dla wielu innych graczy nie powinno być auto lam powinny być tylko i wyłącznie 3 wybory tak jak było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Admin RaE ciągle daje kicki za granie auto snajperkami chodz nie ma nic o tej broni napisane w regulaminie że nie wolno tym grać więc czemu daje kicki ?. A do tego jest tu taki fajny administrator co też grał tą snajperka chyba nick ma naćpany ksiądz czy jakoś tak pytałam się go czy można grać auto snajperkami a on powiedział skoro jest w grze to można grać więc czemu RaE ciągle banuje za te snajperki ??
Proszę coś z nim zrobić ! I skoro nie wolno grać tymi auto snajperkami to prosze je zablokować na serwerze tak co jest na serwerach FFA. Pozdrawiam miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.