Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ✔] Skarga


Androfobia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kamila :)

Godzina, data zdarzenia: 21,08,2019 coś godzinie 16 bądź około.

Mapa: de_nuke

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: BloodyAlien

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: 

STEAM_0:1:25242576

Opis sytuacji: Może zacznę od tego że dostałam mute tak naprawdę za nic, praktycznie sie nie udzielałam oprócz infa. Gdy zapytałam tego oto szanownego PANA ADMINA za co mnie zmutował dostałam odpowiedź "bo nie podoba mi się Twój głos" ( ss dodam niżej ) , nie musi Ci się on podobać zawszę masz możliwość zmutowania mnie w ustawieniach a nie mutować za nic na serverze. Po dalszej dyskusji z tym człowiekiem napisał mi iż powinnam się iść leczyć u psychiatry. Nie życzę sobie taki tekstów tym bardziej nie wypada w taki sposób zachowywać się osobie która ma pilnować ładu, porządku i kultury osobistej na serverze ani wymagać jej od kogoś skoro sama za grosz nie ma poszanowania do drugiego człowieka. Jego argumentami było jedynie to że na wielu innych serverach mam bany za kulturę osobistą, chciałabym Ciebie poinformować że inne sieci czy servery nie wnoszą nic tutaj do sprawy, to jak się zachowywałam na innych serverach nie jest wytłumaczeniem na to że możesz w taki sposób postępować. Tu chodzi o ten server, tą siec a nie żadną inną. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do mojej osoby możesz zachować je sobie w kieszeń czy Ci się ona podoba czy nie ale co do mojego zachowania tutaj na sieci i kultury osobistej nie masz mi nic do zarzucenia a jeśli masz to poproszę na to jakiś dowód. Wracając do sprawy proszę o sprawdzenie logów ponieważ nie życzę sobie takich zachowań, takich tekstów ani mutowania kogoś za to że mu się nie podoba kogoś głos. Pozdrawiam i proszę o wyjasnienie sprawy. 

20190821161015_1.jpg

20190821160952_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BloodyAlien Wytłumacz Się z takiego zachowania do gracza i jeszcze go obrażać. Z miłą chęcią wysłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli admin ma czas na idlowanie w CSie przez cały dzień, to powinien też znaleźć chwilę na ustosunkowanie się do skargi; ba - ma świadomość, że takowa powstała. Skruchy nie zauważyłam, w związku z czym funkcję zawieszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.