Skocz do zawartości

[UB ✔] banik ZNOWU!


-->L3WY<--

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Link do demka-http://696439.hltv3.pukawka.pl/hltv-1908221228-css_dust2-1566469680-1566472560.zip

 

Mapa- De_dust 2

 

16:50 Gracz L3WY wszedł na serwer. Każde jego zabójstwo kończyło się głową co moim zdaniem jest nie możliwe przynajmniej takie Headshoty jakie zapodał ten pan.

 

23:44 Postanowiłem sprawdzić go po raz kolejny co się okazało że gracz nagle z ProPlayera stał się Słabym graczem nie strzelał do Terro i nie zabijał nikogo.

 

25:00 gracz wychodzi z serwera.

 

Zgłosiłem się do opiekuna @Daniel.  któremu opowiedziałem całą sytuacje.

 

Na mapie Inferno dostał Bana ponieważ nie mogłem zbanować go na IP (Nie mam pojęcia czemu ale pisało mi że nie znaleziono gracza z takim IP)

 

gracz wszedł na serwer z mapą inferno i oczywiście co ? Strzelił headshota tak zwanego OneTapa. moim zdaniem ma jakieś wspomaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem sie słabym graczem bo co chwile wywala mi neta i mam lagi

I co dziwnego jest w tym ze strzelam onetapy?Jestem w formie i tyle.

 

 

Edytowane przez -->L3WY<--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko.
Gracz jest czysty(mając admina na go modzie u Was sprawdzałem go nawet) , chodzi z celownikiem ustawionym na wysokości głowy, w anarchii sami kilka razy stawaliście w taki sposób, że mu się wystawialiście na banie, a że wychyla ZAWSZE na anarchie wcelowany na banie, to raczej wasza wina., że taktyki nie zmieniacie. 
Przeciwnicy tez niezbyt ogarnieci co pokazuje sytuacja z 20:50, że nawet pleców dobrze zrobić nie potraficie. 

Chciałbym wiedzieć, na jakiej podstawie dałeś mu bana skoro własnego demka nie miałeś? Jeśli uważasz, że gracz się ukrywa, to pobierz hltv, wyciągnij z niego akcje, a nie wlepiasz bana za free.

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gracz lata na wspomagaczach. Od tego jest dział odwołania od banów aby gracze mogli się odwołać. W regulaminie nie ma napisane że mam mieć własne demko prawda? jest tam mowa także o HLTV. Taktyka taktyką ale 100% HeadShot ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skill309 następnym razem nagraj własne demko bez ESP, dema z hltv sa często zlagowane i ciężko coś na nich wychwycić. Nagranie demka przy sprawdzaniu gracza nic Cie nie kosztuje, a przynajmniej masz jakąś podkładkę co do swojej decyzji. Temat zostawiamy dla chłopaków z BL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz jest po prostu dobry następnym razem nagraj własne demo jak masz jakieś podejrzenia.

Edytowane przez PIETRUCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  PIETRUCH odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.