Skocz do zawartości

Ostrzeżenie dla mada faka: Wulgaryzmy


Bodex

Rekomendowane odpowiedzi

Post: [url=http://cs-luzownia.pl/showthread.php?p=5788]Pozdro Plumber[/url]
Użytkownik: [url=http://cs-luzownia.pl/member.php?u=739]mada faka[/url]
Typ Otrzeżenia: Wulgaryzmy
Otrzymane Punkty Karne: 2

Notka Administracyjna:[quote]Wulgaryzmy w podaniu[/quote]

Wiadomość do Użytkownika:[quote]Rozumiem stres i zdenerwowanie, ale na forum obowiązuje kultura.[/quote]
Oryginalna Treść Postu: [quote]Nick podczas gry: mada faka
Godzina, data zdarzenia: nie wiem o której, 14/12/2016r.
Mapa: de_aztec
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Plumber
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam

Opis sytuacji: NA POCZĄTKU ZAZNACZAM ŻE TO NIE SKARGA!!!

Chciałem tylko pozdrowić szanownego headadmina Plumbera, który właśnie wjebał mi bana na tydzień...

Pozdrawiam zresztą całą ogarniętą administrację serwera 4fun. Miło traktujecie graczy, moja ostatnia propozycja dopracowania regulaminu zotała zlana ciepłym moczem, mimo że sporo osób podzielało moją uwagę.
Dzięki też za równe traktowanie graczy... Grajek, który mnie blokował i nazwał pizdą mógł sobie spokojnie grać dalej, mimo że w regulaminie jest zabronione zarówno blokowanie, jak i wyzywanie. Ja dostałem bana, tamten nie... Pozdrawiam serdecznie.

Jeszcze tylko się odniosę do tego co napisałem po banie. Mogę przeprosić za to co napisałem, ale mnie wkurwiłeś i nie żałuję tego, ba jak będzie kiedyś jeszcze taka sytuacja napiszę Ci to samo, bo nawet nie dałeś ostrzeżenia, nawet kurwa się nie dowiedziałeś o co chodzi tylko sypiesz z miejsca banem. Ja już kurwa gram parę ładnych lat w CS-a i wiem jak irytujące jest blokowanie innego gracza, dlatego tego kurwa nigdy nie robię, chyba że jest taka sytuacja że ktoś mnie blokuje to odpłacam tym samym.
Wkurwiłeś mnie że nawet nie dałeś niczego wyjaśnić tylko mi wjebałeś bana, a tamten kurwa grajek se popierdala dalej.

Przepraszam za ilość bluzgów w tym poście, ale wkurwia mnie takie zachowanie i takie traktowanie graczy.

Dowody, świadkowie zdarzenia: Świadków było sporo, ale przecież nikt nie powie złego słowa przeciwko HEADADMINOWI, każdy będzie rowa lizał jaki to Plumber jest super.

Bez pozdrowień

Edit: Mam nadzieję że się odniesiesz do zaistniałej sytuacji Plumberku[/quote]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.