Skocz do zawartości

Plumber czy w końcu wyjaśnisz sytuację czy będziesz mnie zlewał????


mada faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: mada faka
Godzina, data zdarzenia: nie wiem o której, 14.12.2016r.
Mapa: de_aztec
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Plumber
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: brak
Opis sytuacji:

[URL="http://cs-luzownia.pl/showthread.php?1480-Pozdro-Plumber"]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?1480-Pozdro-Plumber[/URL]

Plumber zamknął temat, jak mu piszę na privie to mnie po chamsku zlewa i jeszcze grozi że mnie zbanuje... więc jestem zmuszony założyć kolejny temat.

Otóż dostałem dziś bana jak się okazuje na miesiąc... Plumber cały czas czekam na wyjaśnienia... Napisałeś że nie widziałeś jak koleś mnie blokował, ale już jak mnie wyzywał musiałeś doskonale słyszeć, bo mówił to na mikrofonie, nie pisał tego na czacie więc na pewno Ci to nie umknęło uwadze... Ja dostałem bana za złamanie regulaminu, on nie. Czekam na Twoje stanowisko w tej sprawie.
Czemu tamten gracz też nie został ukarany?
Czy można bezkarnie wyzywać i blokować na serwerze?
Czemu nie dałeś nawet wyjaśnić sytuacji tylko od razu sypiesz banami?
Czekam na odpowiedzi

Edit: Proszę o nie pisanie komentarzy jaki to Plumber jest super i wogóle. Nigdy nie miałem zastrzeżeń do jego osoby ale w tym przypadku zachował się jak amator i wykazał się całkowitym brakiem profesionalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owego gracza nie przyłapałem na blokowaniu , a u Ciebie było to widać perfidnie stałem za Tobą całą runde i widziałem, że robisz to celowo .


to nie jest wystarczające wyjaśnienie? ban słuszny
zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.