Skocz do zawartości

a witam e-sportowe swiry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :) Mam na imię Norbert , mam latek 17,5.
Jestem z Łukowa (woj.Lubelskie)
Interesuje się muzyka, sztukami walki głownie kick-boxing i boks oraz takim tańcem c-walkiem który aktualnie zanika w Polsce (max 100 osób jest aktywnych na grupach :))
W CS-a zacząłem grać od 5 roku życia , tak wiem 12 lat stażu z przerwami ale i tak dużo osób w to nie wierzy :D
Od 2k7 do 2k11 Steam cs 1.6 a potem od 2k11 ns 1.6 (z własnych powodów kiedyś może opowiem dlaczego tak)
Na waszą sieć sprowadza mnie PapaSmerf czyli nowy opiekun serwera 4fun#2 z którym jestem właścicielem pewnego tsa który był na naszej starej sieci cs-elitarni.eu (która wczoraj została zamknięta na rzecz waszej)
Na elitarnych posiadałem funkcje : UBTeam, admin 4fun, właściciel a zarazem główny twórca i technik ts3 w razie pomocy w jakiejś z wymienionych moich byłych funkcji to pisać śmiało.

Poza tym to chyba tyle, odrazu mówię ze często mnie na serwerach nie będę gdyż przechodzę na takie półprofesjonalne granie w cs:go czyli gfinity,faceit itd ale na forum jak i zarówno na teamspeaku będzie można mnie spotkać

Pozdrówki :D Norbert aka SEC0NDHAPPY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.