Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Przwrócenie przelicznika Krolewski set


Tabun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Przwyrocenie Przelicznika na krolewskim
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Myślę że jest to Potrzebne ponieważ Wiele osób praktycznie wszyscy jaki używaja set to kosciany niktórzy tylko jeszcze
potezny diax i bionic ale to zaledwie kilka osób kiedyś jak był jeszcze np TEN PRAWDZIWY pamiętam że był stary przelicznik na krolewskim i sie fajnie grało
proponuje go wrócić mianowicie chodzi mi o to "Zamrożone cele otrzymuja wieksze obrazenia o 0.01%hp" kiedyś było 0.03%hp myślę ze by sie to przydało nawet dać lepsze np to 0.04/0.05%
3. Link jeśli jest: Niema
4. Twój nick z gry: Tabun

 

@edit 

@"ef bek" tyle że ja na serwerze widziałem 1/2 osoby które mają królewski i to był klakier który jak się nie myle zmienił seta :D więc no Myślę że można wkońcu coś dodać zeby 2 sety były grane bądz można też zmniejszyć KRYTA NA KOSCIANYM SECIE BO JEST ZA MOCNY :D

Edytowane przez Tabuniasty152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak , ja  uzywam Diax seta  malo osob gra setem krolewskim wiec mozna w nim cos zmienic

Edytowane przez Venom33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.