Skocz do zawartości

[BAN ✘] SUSPECT


KartoFelek

Rekomendowane odpowiedzi

podejrzany: Randomowy typ
data: 30.08.19
mapa: dd2
ip/sid: nie posiadam- gracz gra często, ale wypadło mi z głowy żeby zapisać.
dowody: http://702307.hltv3.pukawka.pl/hltv-1908301756-de_dust2-1567180560-1567182120.zip
rospiska: 3:45 - szedłem na szifcie całą galę, skracałem- czekał wcelowany
                 4:00 - wbija na bs, longa sprawdza ,delikatnie, bo w piachu siedzi wcelowany przeciwnik, więc nie ryzykuje, mimo to po chwili rzuca tam flesza
                 9:15 - wychodzi z anarchii, jak już jest prawie na longu to postanawia rzucić okiem na prawo od anarchii i piach (gdyby ktoś tam był, już dawno by leżał - trochę nieudolne zachowanie jak na ,dobrego gracza, )
                 9:20 - nie słyszy kroków, mimo to czeka wcelowany w typa który podchodzi longa na szifcie
               11:50 - słyszał mniej więcej skąd dochodzą strzały - mógł wiedzieć - nie musiał - może dobry refleks ;) 
               12:35 - jak nigdy nie patrzył pleców, tak teraz akurat jak były plecy to postanowił sprawdzić
               13:30 - dowód N1 - patrzy w dolnego (tak jak by), cofa się na respa, i praktycznie wcelowuje się w typa (zwolnił, zanim usłyszał kroki), cofa pod ciemnię TT, po czym dorzuca nejda, jak by wiedział że idzie jeszcze drugi     
               15:20 - nie ma skrótu - nie ma czekania ;) 
               17:50 - typ wychodzi z anarchii (fullauto śmierci) po czym przesuwa celownik w prawo, a jak pokazuje cała sytuacja, nie mógł wiedzieć że jest tam przeciwnik, jednak zabrakło kul - smuteczek
               20:30 - teraz jakoś się nie bał podbijać pod anarchę (może dlatego że nikogo tam nie było, nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem), po czym jak by czekał wcelowany - pestka w głowę. 
mam jeszcze drugie demko sprzed kilku dni, jak by nie wystarczyło, tam też się znajdzie kilka takich ciekawych sytuacji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:46 co to za przeskok aim na tego z longa po czym wie ze plecy bedzie miał a z gali mu zbiega i go słyszał 

6:21 znowu teraz wh czeka wcelowany 

nie ma co oglądać odpalony jest ip i sid dodaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.