Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] skarga


nonek112

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze KaMi3L
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę Tabun
3. Powód skargi umyślne skracanie
4. Dowód rozpisany ss/demko http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1908302151-bb_godlike_gr_base.dem.zip


3 runda , godzina okolo 22:12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak przecież to nie ty mnie biłeś na nie swojej kampie :) no ale jak by nie było skróciłem a ty powinnieneś wyrwać w takim momencie rownież bana za bicie na Nie swojej kampie nie wiem co masz w głowie składając na mnie skarge :D

 

@edit

po obejrzeniu tego DEMKA jestem świadomo tego co zrobiłem umyślnie skrociłem ale to było że tak powiem Odwdzięczenie się za Łamanie regulaminu łamaniem regulaminu jedyne kogo mam przepraszać to Administrację która musi to czytać XDD

Edytowane przez Tabuniasty152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać na demku obaj gracze złamali regulamin  gracz tabun skrócił, a gracz kami3l  bił zm na ziemi obaj gracze zostaną ukarani 

 Klaun Szyderca,
To już jest decyzja od opiekuna w górę czy ktoś będzie ukarany. Proszę zatrzymać się na uwagach i ewentualnej recenzji demka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.