Skocz do zawartości

Nowy opiekun wita


PapaSmerf

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomek
Wiek: 20
Urodzony: Sosnowiec
Skąd: Sosnowiec
Wzrost: 175 cm
Oczy: Brązowe
Włosy: Czarne
Status: Wolny
Zodiak: Baran
Muzyka: Rap, Dance, Disco
Nałóg: Alkoholizm
Staż CS: 4-5 lat
Pierwsza mapa CS: cs_747


Przygoda z Counter Strike:

Moja przygoda z tą grą zaczęła się gdy z kumplami poszliśmy do kafejki internetowej i uruchomiliśmy tą giereczke.
Normalnie zaciesz na twarzy jak zabiłem kumpla.
Później gdy już u mnie był szybszy internet i komputer to wróciłem do grania, parę miesięcy grałem na modach typu gungame.
Moim pierwszym serwerem na jakim grałem jest to 4fun OneKill który został odkupiony na właśnie sieć cs-elitarni.eu
Po 2 miesiącach mojego grania dawny właściciel Zielony wystawił sieć na sprzedaż a wiec postanowiliśmy kupić sieć z TomasBelgia
No i oczywiście zostałem właścicielem sieci bez znajomości jakiegokolwiek amxx :) Na szczęście Cpunek (elitarny) pomógł mi na początku, potem sam zacząłem próbować innych. Na tym momencie potrafię już edytować drobne pluginy, tworzyć strony internetowe od silnika php by przemo do ipboard, tego silnika który jest tutaj nie mialem stycznosći. Cs-Elitarni posiadała przy nas najlepszy serwer 4FUN może i nawet na świecie :P Z wielu powodów zamykam sieć a głównym problemem jest brak funduszy na prowadzenie bo w tym wieku nie da sie bez reklam rozwinąć. Przechodzimy do was i obejmuje range opiekuna serwera 4FUN #2.
Mam nadzieję że rozwiniemy 4FUN #2 tak jak jest #1 :)


Kilka słów o mnie:
Na ogół jestem osobą miła, kulturalna oraz osobą która jest troszke wymagająca.
Nie lubie gdy ktoś próbuje mi wejść na głowe i nie pozwalam na takie coś :p
Jestem osobą która łatwo zawiera nowe znajomości i pierwszy zagaduje a nie typu " hej hej co tam i tyle w temacie" :D
Jestem mega zwariowany, w pracy lubie dobry humor a sztywność to nie w moim stylu :D


KONTAKT:
GG: 3473732
STEAM: [url]http://steamcommunity.com/id/mrtomas1234/[/url]
FB: [url]https://www.facebook.com/MrTomasRec/[/url]




Snikers hahaha skislem

Edytowane przez PapaSmerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, siema. Chyba Tobie muszę przykleić miano najdłuższego przedstawienia :D Ten początek to jakby w "Kronikach kryminalnych" podawali rysopis bandziora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasze to najlepsi faceci na swiecie;) no opis samego siebie bardzo obszerny;) przyda mi sie do pracy:) witaj wsrod Nas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.