Skocz do zawartości

Propo ^^ RapCzenZo


RapCzenZo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponował bym wyłączyć latarki ponieważ jak gram na serwie i ktoś łazi z włączona latarka to mam straszne lagi i nie da się grać ...... pewnie nie tylko ja tak mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam lagi na latarkach.
Nasze ciulate laptopy nie wytrzymują :)



Snikers kickowanie też jest bez sensu Ci powiem.

Edytowane przez PapaSmerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bf2 walczyłem 2 miesiące prawie żeby latarki wyłączyć, ze względu że to jest 4fun latarki powinny być więc nie wiem czy zostaną wyłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby kickować ludzi którzy niepotrzebnie korzystają z latarek, owszem są takie miejsca np. na Kabulu że trzeba użyć latarki, ale nie na całej mapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyłączyć taką jedną opcje w ustawieniach i nie ma się lagów gdy ktoś chodzi z włączoną latarką tak samo nie ma lagów w smoku. No chyba że tylko ja tak mam że po wyłączeniu tej opcji nie ma lagów w smoku lub po włączeniu latarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zk2!']Wystarczy wyłączyć taką jedną opcje w ustawieniach i nie ma się lagów gdy ktoś chodzi z włączoną latarką tak samo nie ma lagów w smoku. No chyba że tylko ja tak mam że po wyłączeniu tej opcji nie ma lagów w smoku lub po włączeniu latarki[/QUOTE]

no to zes powiedzial co wiedzial :D bot bot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to ci mogę wysłać ss'a co i gdzie masz wyłączyć jak jeśli chcesz. Jak coś to pisz pw lub steam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,chyba oszaleliście z ta opcją wyłączenia latarek. Czysty idiotyzm... Az się boje pomyśleć co się dzieje,jak staniecie w smoke,komputer Wam się wyłącza? Mam nadzieję,że sobie po prostu żartujecie :)

Edytowane przez kundzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.