Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Paru Graczy z 2 map


Tabun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Tabun
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Venom33 GraQ [ który już powinnien mieć perma
3. Powód skargi: Współpraca obaj ze sobą
4. Dowód rozpisany ss/demko: http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1909021125-bb_dust_2012.dem.zip to jest mapa gdzie trzeba zobaczyć 4 runde

 

1. Twój nick w grze: Tabun
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Kiedys bylem dobry | OleczeQ | GraQ | Venom33
3. Powód skargi: Kiedys bylem dobry- Blokada kampy + kampa na /respawn + Wyzywa | OleczeQ GraQ oraz Venom33 Współpraca 1 runda || Venom33 Bicie na ziemi Zeskoczył co prawda no ale rozpisuje demko 11:45 demka czas  w 2 rundzie no a potem to już wyszedłem  w początku 4
4. Dowód rozpisany ss/demko: http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1909021148-bb_czoko_dust_final.dem.zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezzzz jak wiecej tych skarg bedziesz pisal to  kazdy bana dostanie XD Tak przyznaje sie wspolpracowalem z graq, i on mnie podsadzil i nie zeskoczylem, bilem na ziemi ale zrzute sobie zrobilem, 

 

PS i tak adma nie dostaniesz

Edytowane przez Venom33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Venom33 napisał:

Wezzzz jak wiecej tych skarg bedziesz pisal to  kazdy bana dostanie XD Tak przyznaje sie wspolpracowalem z graq, i on mnie podsadzil i nie zeskoczylem, bilem na ziemi ale zrzute sobie zrobilem, 

 

PS i tak adma nie dostaniesz

Skąd wiesz że nie?

A co do skargi to słuszna, 

Na widać jak współpracują.

Na dodatek do drugiej dopowiem tyle, że kiedyś byłem dobry blokuje respy , kampy nigdy wejdzie się do jego kampy to on robi rc  żeby nie dednac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak na 1 demku widac jak obaj gracze współpracują 

natomiast na 2 demku widać jak gracz kiedyś byłem dobry  blokuje kampe graczowi graq  i sam wbija do swojej kampy komendą /respawm 

widać również, że gracz  oleczek współpracuje z graczem graq  oraz gracz venom go podsadza 

a i znów ktoś musi dac bana bo ja nie mam jak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.