Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Skarga - Brak reakcji Moderatorów


Adas esperal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę, o czynne zabranie się za rekrutacje moderatorów na forum, bądź bardzo poważną rozmowę z obecnymi.
Prośbę swą motywuje tym, iż jest burdel posty nie są przenoszone propozycje zmian na serwerach są pisane jeszcze w lipcu i są nie zamknięte, przykładów można podawać tysiące. 

Pozdrawiam.

 Cre[A]tOr,
Adaś jestem do Twojej dyspozycji... przyjstojniaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ja od września wracam do żywych. Narazie byłem na urlopie z powodu braku stałego łącza w domu. Niestety nikt tego nie zaznaczył w randze. 

 

Fajnie by było żeby moderatorzy mogli zmieniać rangi na przykład do poziomu opiekuna. Czyli do opiekuna możemy zmienić na urlop i do opiekuna możemy przywrócić range właściwą.  Oczywiście mam na myśli już z wyłączeniem opiekuna, od tego poziomu zajmowała by się tym już wyższa instancja. 

 

PS. Dziś postaram się przejrzeć działy i zrobić porządek :rollingeyes:

Edytowane przez Klaun Szyderca
 Adas esperal,
Spoko wariat bez paniki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje to nie temat dla moderatorów a dla Opiekunów danego serwera i to do nich pretensje ;) to oni przyjmują lub odrzucają propozycje więc temat nie kierowany w odpowiednim kierunku. Sprawy takie kolejny raz proszę w kąciku administracyjnym pisać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na [ZAMKNIĘTY] Skarga - Brak reakcji Moderatorów
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.