Skocz do zawartości

Skarga Average


Ojciec00

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Ojciec00

Godzina, data zdarzenia: 2016-12-18 12:23

Mapa: css_inferno

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Average

Opis sytuacji: Gracz serwera KODZAK przypadkowo dal mi aka fire serpent zaczal do mnie pyskowac i wyzywac i krzyczec ze mam go mu oddac postanowilem mu go nie oddawac poniewaz nie mam takiego obowiazku. Average postanowil wziac nas na specta i to wyjasnic ja pw ze nie mam nic do wyjasniania dal mi go przypadkowo wyzywal i pyskowal nie oddam mu go. Average na czacie Admina wyrazil sie do mnie jak do psa piszac ,,na specta raz". Potem dostalem kicka jako ostrzezenie. Gdy juz wrocilem na serwer postanowilem wytknac Ave ze nad uzywa admina i uwaza sie za nie wiadomo kogo. Powiedzialem co to ma byc ze wyraza sie do mnie jak do psa na czacie Admina, grozi mi banem za ,, prowokacje" tego KODZAK'a tlumaczac mu iz ten oto gracz wchodzac na serwer krzyczy wyzywa i pyskuje Admin Average wmawial ciagle ze ja go prowokowalem i postanowil wlepic mi bana za dyskutowanie z Average. Lecz wydaje mi sie iz ktos chce wyjasnic pewna sytuacje to bez dyskusji sie nie obejdzie.

Dowody, świadkowie zdarzenia: Świadkow zawolam jak wejde na serwer zeby wyrazili swoja opinie i powiedzieli jak bylo. Rozmowa byla na voice chacie wiec ss nie ma. Mam wycinek tylko z consoli z powodem bana

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Average
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-LUZownia.pl
[AMXBans] Powod: 'nie dyskutuj gdy cie o cos prosze i nie prowokuj mnie !'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1297517220'
[AMXBans] Twoje IP: '89.228.139.182'
[AMXBans] ========================================

Edytowane przez Ojciec00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa była na voice chat przeprowadzana dlatego chciałbym na serwerze powiedzieć żeby gracze przyszli na forum i wypowiedzieli się na temat tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec sam kilka razy widziałem i słyszałem, że nie potrafisz panować nad emocjami i nadużywasz Voice Chat lub say. Najwyraźniej padło na Avego, nie wytrzymał i postanowił Cię opanować :D Ciesz się, że tylko na 30 min :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany nie były potrzebne wystarczyłyby muty Kodziak jest dzieciakiem i też non stop wyzywa przez mikro, nie dziwie się, że Ojciec nie oddał mu skina. Tyle ode mnie (byłem świadkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż widziałeś wtedy że zwyzywałem kogoś lecz mówiąc do Ave czemu odzywasz się do mnie jakbym był twoim psem? Ave odpowiada nie dyskutuj ze mną. Więc zapytałem go ponownie grzecznie bez wyzwisk. Wytłumaczyłem mu grzecznie że jest adminem powinien zachowywać kulturę do każdego z graczy bo jest przykładem a nie że na czacie Admina pisze do gracza jak do psa. Nikogo nie prowokowałem. Tłumaczyłem mu jego zachowanie, które było nie na miejscu. Snickers nie było cię na serwerze więc teorytycznie nie masz nic do pw. Jeśli chcesz wnioskować prowadzenie dysputy mojej i Average patrząc na wydarzenia z wcześniej to praktycznie jest to bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

A więc tak może opiszmy sytuację z mojej strony :)
Kodziak jest dzieckiem nie ukrywajmy , ale jeżeli on się pomylił i zaczął wyzywać że mu "ukradłeś".
Powiedzmy jak dotrzeć do dziecka , że ten go nie okradł ? Chciałem załagodzić ta sytuacje bo przecież jeśli ojciec oddał by mu tego skina on by go dalej nie wypisywał od złodziei ale ojciec postanowił mu nie oddawać ...
Regulamin mówi jasno mikro 16+ / mutacja
Kodziakowi dałem muta lecz kodziak grał na serwerze a muty trzeba dawać co mapę a więc jak już mnie to irytować .
Pierwsze co zrobiłem Poprosiłem oboje graczy na Say@@ aby wbili na spect no to ojciec do mnie z tekstem ze on nic nie musi .
po czym otrzymał kika bo nie ukrywajmy jestem jednym z nie licznych co daje ZA krótkie bany za KULTURE MIKRO ITP .
Kodziak Wbił spect powiedziałem , że czekamy na ojca .
Teraz zaczyna się cały powód bana Dla Ojca !
Gracz Ojciec wyjeżdża mi z moimi obowiązkami , że nie mam za grosz kultury , że powinienem dawać przykład ( co zresztą staram się robić ) wytyka mi , że robię błąd i że nie mam prawa zbanować go za prowokacje gracza jak i mnie .
To było tym przegięciem , że ktoś mi wytyka błędy czegoś co robię dobrze do Kurwy za przeproszeniem a robię to dobrze bo jestem tu OD WRZEŚNIA jak nie dłużej i raczej jeżeli bym robił coś źle to OPIEKUN , bądź ktoś wyżej ranga by mi to powiedział a taka sytuacja była raz ! a więc jeżeli ktoś chce wyciągać wnioski mojego postępowania ma do tego prawo , lecz na TWOIM MIEJSCU OJCIEC ODWIEDZIŁ BYM REGULAMIN SERWERÓW 1.6 !

4.12 Prowokowanie innych Graczy – 5 min do 24h
[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3-Regulamin-serwer%C3%B3w-CS-1-6[/url]

/EDIT
Prosił bym osobę która ma dostęp i możliwość o SPRAWDZENIE LOGÓW :) DZIEKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO 1 zwrociles sie do mnie jak do psa ,,ojciec na specta raz" po 2 nie prowokowalem nikogo niczym prowadzilem z toba dyspute na temat tej sytuacji po 3 jezeli chcesz wyjasnic jakas sytuacje dyskuja jest nieunikniona po 4 wywyzasz sie jaki ty to nie jestes ze niczego sie nie boisz ze mam leciec na forum ze skarga po 5 kodziak wyzywal mnie od kurw, smieci zjebow i cweli po 6 nie oklamuj osob z wyzsza ranga od siebie poniewaz nawet nie umiesz przeprosic za ten zwrot ktory do mnie kierowales. Przeprosisz zamkniemy sprawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadkiem więc mogę się włączyć
Ave: Ojciec nie jest psem i z tym się z nim zgadzam ale ty nie jesteś pępkiem świata jako admin problemy rozwiązuje się łagodnie a nie w sposób " na spect raz " ziomek ja podobnie do psa mówie ogarnij swoją chamskość
Ojciec: po co ci był potrzebny ten skin masz o wiele lepsze niż jakiś tam fire serpent jesteś chciwy i pogódź sięz tym
Nie fochajcie się na siebie bo jesteście naprawdę spk kolesiami pół serwa tak twierdzi :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Average ma racje , może trochę delikatniej powinien napisać abyście poszli na spec , ale prowokowanie admina czy graczy w jaki kol wiek sposób jest po prostu nie na miejscu.. Gracze powinni cieszyć się grą a nie spinać się o bóg wie co... To tylko gra więc nie żaden realny świat.. Więc dostałeś kicka jako ostrzeżenie lecz dalej nie zastosowałeś się do instrukcji jakie admin Ci wskazał.. Długość bana jest strasznie krótka , więc sądzę , że dobry czas na ochłonięcie i przemyślenie tej sytuacji.. Temat zamykam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.