Skocz do zawartości

[BAN ✘] odwolanie od bana , smieszne..


Bandit[t]

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo wydaje mi się ze nawet jeśli Bandit by napisał coś takiego to na pewno nie do gimela a jeśli już to w formie żartu  bo nie raz słyszałem rozmowy miedzy stałymi graczami i ponad polowa wg tego powinna już z permem zostac na serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JOKER XD prosze cie nie popadajmy w skrajnosci w skrajnosc... ze czlowiek nie moze nic napisac ani pozartowac bo zaraz dostanie bana.. leca wiecznie kur** ,chu** i nic a raz napisalem "hooy" i to przez przypadek i wylapuje perma za obraze admina .. prosze o nie zamykanie tematu i wypowiedz @G!MEL..

 

 

@edit

 

https://www96.zippyshare.com/v/LIByeEmi/file.html prosze ja wstawie , za co ban

GIMEL dolacza do serwera

GIMEL dolacza do sil CT

Gimel hooy 

ot cala obraza i ban , mialobyc ahooy..

Edytowane przez Bandit[t]
 JOKER XD,
Temat nie będzie zamykany do czasu wyjaśnienia i dania dowodów i wypowiedzi admina banującego jak i niby obrażonego. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit gamoń swój człowiek  ,więcej żartuje niż się z kimś spina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na serwer, witam się. Po chwili ProToTyp pyta się mnie za co Bandit nazwał mnie chujem. Nie widziałem tego wpisu, fakt faktem często sobie żartujemy właśnie czy to z Banditem czy z innymi graczami. Nie czuję też jakiegoś żalu czy urazy, ale nie wszyscy będą tolerować takiego zachowania, wystarczy spojrzeć w AMXBans pod tym nickiem. Ja czy Ty Bandit jeszcze możemy zrozumieć swoje żarty, ktoś kto stoi z boku wcale nie ma takiego obowiązku "przecież to był żart". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywne bany (2)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość  
20.09.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 ProToTyp obraza admina Na zawsze page.png
27.10.2018 [E-F] Bandit STEAM_1:0:664932537 K4PP4 Czitowanie Na zawsze page.png

 

 

Wygasłe bany (15)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość  
16.09.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 Vanilla Ochlon 5 Minut(y) page.png
27.07.2019 Bandit 0:0:32129449 KarolxD Obraza admina Pigula Na zawsze page.png
24.06.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 wasyl Prowokacja gracza, uspokój sie Na zawsze page.png
09.06.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 ProToTyp obraza gracza - recydywa 1 Tydzień  page.png
11.05.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 AspiratiO_Crew! Wulgarne wyzywanie graczy Na zawsze page.png
10.05.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 AspiratiO_Crew! Obrazanie graczy po raz 3 Na zawsze page.png
10.05.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 AspiratiO_Crew! obrazanie 5 Minut(y) page.png
03.05.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 abc? nie obrazaj i ochlon 1 Godzina  page.png
01.05.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 AspiratiO_Crew! Wstaw 7 screenow na CS-LUZownia Na zawsze page.png
27.04.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 madmax_jaworzno uwazaj na slowa 1 Godzina  page.png
27.04.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 ElO .: WojtaS :. ochÅ‚on prosze :) 5 Minut(y) page.png
13.04.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 ProToTyp obraza gracza 1 Dzień  page.png
07.04.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 HTH - Pigula Przesadziles !! Odpocznij .. 1 Dzień  page.png
06.04.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 HTH - Pigula Obraza . Zegnam 1 Godzina  page.png
10.02.2019 Bandit STEAM_0:0:32129449 Son Goku txt 30 Minut(y) page.png

 


Dobra recydywa :D

Ja tam uwazam ze kazdy zasługuje na ub . Ale pod takim warunkiem ze  wyraża skruchę.

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adas esperal a co ma piernik do wiatraka ? Pozatym wiekszosc banow jest od dwoch adminow. Rozmawiamy o sprawie teraźniejszej , a od czasu unbana raczej nie sprawialem zadnych problemow i nikt sie na mnie nie skarzyl ;)

 

 

^ po wczesniejszym ub wyrazilem skruche , poprawilem swoje zachowanie i nie bylo zadnego problemu .

A aktualny ban ? To chyba jakis zart i to niesmieszny..Nie robmy sobie jaj.. pozatym wszystko wytlumaczone wyzej jest.

 

@down 

czytaj ze zrozumieniem , " większosc " :) 

 

+ nie widzę wiekszego sensu dopowiadanie czegokolwiek i mysle , ze najlepiej poczekac na wypowiedz admina banujacego mnie =)

 

 

@prototyp dobrze , napisalem wiekszosc co zaznaczylem wczesniej + dostalem szanse , okazalem skruche i od tamtego momentu nie bylo ze mna zadnego problemu wiec .. ? 

 

 

Edytowane przez Bandit[t]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bandit[t] napisał:

@Adas esperal a co ma piernik do wiatraka ? Pozatym wiekszosc banow jest od dwoch adminow. Rozmawiamy o sprawie teraźniejszej , a od czasu unbana raczej nie sprawialem zadnych problemow i nikt sie na mnie nie skarzyl ;)

 ja tam widze bany od 10 adminow a nie od dwóch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam prawo się wypowiadać ale nawet jak mam dostać warna to zaryzykuje ;) Nie grałem podczas wakacji ale napisze co było przed.  Jest to bardzo toksyczny gracz, często chamski, szukający zaczepki i chwytający się wszystkich możliwych prowokacji. Już kiedyś miał mieć ostatnie szanse itd. ale jak widać te ostatnie szanse wciąż trwają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tp#Franek a ja w wakacje dostalem unbana i od tamtego czasu nie stwarzalem problemu zadnego :) i popatrz lepiej na siebie bo sam pierw prowokujesz a teraz mowisz , jaki to ja nie jestem :P pozdrawiam Cie kolego. 

Mysle ,ze nie ma sensu dopisywanie czegokolwiek i mam nadzieje na uzasadnienie bana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Sprawa wygląda tak: po ostatnim 14 banem za obrazę Bandit obiecał nikogo więcej nie obrażać. Przymykałem oko na zaczepki, małe obrazy ale nazwanie admina hooy - ( pisane tak czy oryginalnie ) nie pozwolę.

Miałeś 14 szans i chyba tak toksycznej osoby dawno nie było, więc ban zostaje.

 

 

 

20190920190951_1.jpg

 

 

20190920190939_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ProToTyp odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.