Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Usunięcie systemu noży


Leyman

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:

usunięcie systemu noży
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:

Moim zdaniem system noży zbyt ułatwia grę, ponieważ jeżeli ktoś ma nóż który daje szybkość i dodatkowo wykupionego vipa i podwójny skok może szybko się przemieszczać np. terrorysta wychodzący z respa który idzie na długą używa podwójnego skoku i kampi się za skrzyniami przed anarchia, w tym czasie antyterrorysta jest dopiero gdzieś przy reklamach.
3. Link jeśli jest:
4. Twój nick z gry:

Leyman

 

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie tam podoba ze sa te noze, nie ma takiej nudy i zwyklego 4fun, tylko sa jakies dodatki. a co do tego ze terorysta pojawi sie szybciej niz antyterror to jak to sie mowi zycie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noży, niekoniecznie szybkosc, ok, znaczna większość ma ustawione na szybkość aczkolwiek może być też cichobieg I nie tylko. Dla mnie super sprawa, zawsze to jakieś dodatkowe rzeczy. Bez sensu jest usuwanie tego. A co do podwójnego skoku.. Evo VIP jest do kupienia, dlatego musi mieć więcej "dodatków", żeby się czymś różnił od tego vipa za free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez podwójnego skoku można szybko znaleźć się na anarchii. Wystarczy nie kampić kilkadziesiąt sekund xD

Tak serio po to są kosy by urozmaicić grę, według mnie jest okej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu pluginowi gra jest troche bardziej dynamiczna, to że CT nie zdąży do bramy to fake, wystarczy umieć to wykorzystać. Ja grając w TR czy CT potrafię być wcześniej wcelowany niż przeciwnik wychyli, czyli się da. Plugin zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.